Chip Nasıl Satın Alınır

Chip Nasıl Satın Alınır

Zynga Farkı:

Oyun dünyasında çok sayıda marka karşımıza çıkıyor ve her geçen gün en özel oyunlar ile birlikte oyun severlerin ilgisini çekmeyi de başarıyor. Zynga da bu markalardan bir tanesi ve oyun deneyimini daha güçlü kılması ile birlikte daha fazla tercih ediliyor olması da gayet normal bir durum. Son dönemde Facebook üzerinden de oynanabiliyor olması nedeniyle poker oyunu da bir adım öne çıkıyor ve henüz bu oyun ile tanışmadıysanız sizler de bir an önce yerinizi alabilirsiniz. Poker chip satışı ile birlikte oyun içi deneyim ve alış verişi de daha kusursuz hale getiren oyunu sizler de listelerinize alabilirsiniz.

Zynga Chip Nedir?

Chip satışı öncesinde bu detayın ne olduğuna hep birlikte göz atalım. Her oyunda olduğu gibi ilerleyebilmek ve oyun içerisinde yer alabilmek adına bu oyunda da sanal paralara ihtiyacınız oluyor ve bu sanal paralar da Zynga için chip olarak karşılık buluyor. Oyun sizlere bir miktar chip sunuyor ancak kaybettiğinizde ne yazık ki oyuna devam etme gibi bir lüksünüz olmuyor. Çok sayıda adres bu paraların satışını yapıyor ve sizler de tek bir tık ile satın alma eylemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu eylemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi de aşağıdaki başlıkta anlatmaya çalışacağız.

Chip Nasıl Satın Alınır?

Chip satışı yapan sitelerden bir tanesi olan chipcin.com adresine giriş yaptığınızda üye olabileceğiniz bir butonun olduğunu sizler de göreceksiniz. Siteye üye olmak dakikalarınızı alıyor ve bu kısa süre zarfında sizler de üyelik işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.  Üye olduktan sonra Zynga Chip butonunu göreceksiniz ve bir kez tıkladığınızda site sizler satın alma ekranına yönlendirecektir. Burada fiyatlar ve ne kadar satın almak istiyorsunuz gibi sorular yer alıyor ve tercihinizi yaparak sizler de ödeme kanalına geçiyorsunuz. Site sizlere çok sayıda alternatif sunuyor ve bu sayede farklı kanallar aracılığı ile ödemelerinizi de yapabiliyorsunuz. Daha da önemlisi sitenin fiyatları çok uygun ve alternatifler arasında en ucuzu diyebiliriz. Dilediğiniz kadar chip satın almanıza fırsat veren bu adresi sizler de listelerinize alabilir ve tercihlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz.

Ödeme Kanalları:

Türkiye’de hizmet veren çok sayıda banka ile anlaşma yapılmış durumda ve sizler de ödemelerinizi bu bankalar aracılığı ile saniyeler içerisinde yapabiliyorsunuz. Akbank bu bankalardan bir tanesi ve Ziraat Bankası ile İş Bankası da yine ödeme yapabileceğiniz alternatiflerden bazılarıdır. Chip satışı için kredi kartlarınızın olması yeterli ve online ödeme ile birlikte sizler de süreci en kısa sürede tamamlayabiliyorsunuz. Kesinlikle güvenilir bir adres ve zaten araştırmalarınızı yaparsanız tek bir şikayetin olmadığını sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz.

Canlı Destek Hizmeti:

Saat 10:00 ile 03:00 arası sorularınızı sorabileceğiniz ve merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz bir merkez yaratmış durumdalar. Site ile ilgili bir sorun yaşayabilir ya da kafanızda soru işaretleri olabilir diye düşünüp bu destek hattını oluşturmuşlar. Sizler de dilediğiniz an sağ alt bölmede yer alan canlı destek butonu üzerinden ekibe ulaşabilir ve varsa sorularınızı sorabilirsiniz. Chip satışı ile ilgili merak ettiğiniz her sorunun yanıtı yine bu ekip tarafından sizlere veriliyor.

Güvenilirlik

Sınıfının en güvenilir adreslerinden bir tanesi ile karşı karşıyasınız. Binlerce oyun severin tercih ve tavsiye ettiği bu site sayesinde sizler de güvenli bir şekilde alış verişlerinizi yapabilecek ve taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt alabileceksiniz ve daha da önemlisi fiyatlar diğer sitelere göre çok daha uygun! 

Bize ulaşın?