Tempo Poker Chip

E-PİN STOK DURUMU BİRİM FİYATI ADETİ İŞLEM
Tempo Poker Chip 1 M Stok Var 0.120
Tempo Poker Chip 10 M Stok Var 1.200
Tempo Poker Chip 50M Stok Var 6.000
Tempo Poker Chip 100M Stok Var 12.000
Tempo Poker Chip 150 M Stok Var 18.000
Tempo Poker Chip 200 M Stok Var 24.000
Tempo Poker Chip 250 M Stok Var 30.000
Tempo Poker Chip 300 M Stok Var 36.000
Tempo Poker Chip 350 M Stok Var 42.000
Tempo Poker Chip 400 M Stok Var 48.000
Tempo Poker Chip 450 M Stok Var 54.000
Tempo Poker Chip 500 M Stok Var 60.000
Tempo Poker Chip 600 M Stok Var 72.000
Tempo Poker Chip 700 M Stok Var 84.000
Tempo Poker Chip 750 M Stok Var 90.000
Tempo Poker Chip 800 M Stok Var 96.000
Tempo Poker Chip 900 M Stok Var 108.000
Tempo Poker Chip 1 B Stok Var 120.000

Mobil Ödeme

Ödeme yöntemleri düşünüldüğünde internet siteleri arasında en iyi konumda ve güvenlik önlemleri olan tek site www.chipcin.com internet sitesidir. Özel ve oldukça özel yazılımlar ile donatılmış bu site üzerinden istediğiniz her tülü alışverişi büyük bir kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet sitemiz oldukça anlaşılır ve kolay bir sisteme dayalı olarak hizmet vermektedir. Tüm oyunların satın alınabileceği bu site ile zynga poker chip para alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden profilinizde bulunan chip paraları kolay bir şekilde bozdurabilmeniz de mümkündür. Aldığınız yada bozdurduğunuz tüm işlemlerden sonra ilgili paranız bakiyenize 5-10 dakika içinde geçecektir. Canlı destek hattından da ilgili hesabınıza yada oyunlar hakkında her türlü bilgiyi kolaylıkla edinebilirsiniz. Canlı destek bölümünde bulunan tüm personelimiz konusunda uzman ve teknik bir kadrodan oluşmaktadır. Güzel ve güvenli bir şekilde alış veriş yapacağınız bir site arıyorsanız chipcin.com sitesi tam aradığınız internet sitesidir.

Her banka üzerinden para gönderebileceğiniz profilinize istediğiniz kadar yükleme yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ilgili meblağı bize bildirmek ve 5-10 dakika beklemektir.

Havale, EFT, Kredi kartı ve mobil ödeme yöntemlerini kullanarak istediğiniz yüklemeyi yapabileceğiniz sistemimiz tüm bankalar ile anlaşmalıdır. Her bankanın ıban numarasını bulabileceğiniz bu sistemde bu sayede eft yada havale ücreti ödemenize de gerek kalmayacaktır.

Mobil Ödeme Yöntemi Hakkında

Akıllı telefonunuzdan ya da tabletlerinizden oldukça kolay bir şekilde ödeme yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu ödeme yöntemleri arasında olan mobil ödeme hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıdadır.

Her ödeme yönteminde olduğu gibi mobil ödeme içinde ilgili internet sitemizde üye olmalı ve profilinize girmelisiniz. Bu profiliniz üzerinden mobil ödeme  bölümüne gelip burayı tıklamalısınız. Bu işlemden sonra karşınıza çıkacak olan kutucuğa istediğiniz meblağı girmeli ve ödemeye devam et butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra sistem size otomatik olarak bir kod numarası yollayacaktır. Bu kod numarasını girdikten sonra ilgili ücretiniz profilinize otomatik olarak yüklenecektir. Hesabınız üzerinde bakiyeniz olduğu sürece tıklayıp alabilirsiniz.

Kaliteli ve müşteri odaklı çalışan chipcin.com internet sitemiz üzerinden eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz özel bir sitedir. 

Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi

Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alış Verişi

Alışveriş kültürü kredi kartı ve mobil ödeme gibi kolaylıklar sayesinde artık daha rahat bir hal aldı. Tüm ihtiyaçlarınızı oturduğunuz yerden karşılayabileceğiniz sanal alışveriş ile evinizin gıda ihtiyaçlarından aracınız için oto paspasına kadar binlerce ürün elinizin altında. Tıpkı diğer ihtiyaçlarınız gibi online oyun chipleri de sanal alışveriş ile mümkün. Bu yazımızda Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alış Verişi hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alış Verişi nasıl yapılır?

Kullanım yaşı 18’e kadar inen ve hayatın her alanında aktif olarak kullanılan kredi kartı ile tüm alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde mahalle bakkalından akaryakıt devi firmalara kadar birçok alanda kullanılan kredi kartı ile sanal oyun chiplerinizi de satın alabilirsiniz. Size özel bir limit belirleyerek harcamalarınızı sizin adınıza ödeyen, ay sonunda da sizden tahsil eden sistem olan kredi kartı sistemi ile banka atm’lerinden nakit avans da kullanılabiliyor. Alışverişlerde nakit para kullanımıa alternatif olarak üretilen kredi kartı sistemi ilk olarak 1968 yılında kullanıldı.

Türkiye’de Diners Clup ile faaliyete giren kredi kartı sistemine ilk yıllarda sadece birkaç bin kişi erişebiliyordu. Bugün 82 milyonluk ülkede yaklaşık 60 milyon kredi kartı kullanılıyor. Faaliyet alanı bu kadar genişleyen kredi kartı ile tüm harcamalarınızı yapabileceğiniz anlaşmalı işyerleri de çoğaldı. Bu kapsamda sanal oyun chipleri de satın alabileceğiniz gibi Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi de yapabilirsiniz. Güvenli ve hızlı alışverişin en pratik yolu olan kredi kartı ile chip alışverişinizi sadece birkaç dakikada gerçekleştirmeniz mümkün.

Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi Güvenli mi?

Diğer tüm alışverişlerinizde olduğu gibi Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi işleminde de güvenlik öncelikli ilke. Gerek kredi kartınızın 3 noktalı güvenlik sistemi gerekse chip satışı yapılan sitenin güvenlik altyapısı alışverişiniz sırasında güvenlik sorunu yaşama ihtimalinizi en aza indiriyor. Karşılıklı şifrelenmiş alışveriş ağı ile sizin bilgilerinize alışveriş esnasında herhangi bir üçüncü kişinin sızması imkansız hale getiriliyor. Güvenli alışveriş garantisi veren Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi işleminde şifrenizi chip satış sitesi de dahil olmak üzere kimse ile paylaşmamanız önemli. Herhangi bir yardım amacıyla birisi sizden kredi kartı bilgilerinizi veya şifrenizi isterse bu durumdan şüphelenebilirsiniz.

Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi işleminin bir diğer avantajı ile chiplerinizin tutarını taksit sayısına bölerek ödeme işlemini kolaylaştırabilirsiniz. 500 TL değerinde bir alışveriş yaptığınızda bir seferde 500 TL ödemek sizi ekonomik olarak zorlarsa 5 taksit seçeneği ile aylık 100 TL ödeme planı hazırlayabilirsiniz. Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi sırasında bankanızca ön görülen taksit sayısı kadar taksit yaparak hem ekonomik olarak zorlanmaz hem de daha fazla chip alarak sanal dünyada elinizi güçlendirebilirsiniz.

Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi nereden yapılır?

Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi işlemini en güvenli ve hızlı şekilde chipcin.com adresinden yapabilirsiniz. Güvenli alışveriş temelli teknik altyapısı ve en hızlı hizmeti sunmak için geliştirilen ara yüzü sayesinde chipcin.com adresinde Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi işlemini sorun yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz. Günün her saati online olarak yapabileceğiniz Kredi Kartınız İle Tempo Chip Alışverişi işlemi sırasında bilgileriniz sizin ve bankanızın dışında herhangi bir site yöneticisi ya da 3. Şahıs tarafından görülemez. 3 noktalı güvenlik sistemi ile korunan online alışveriş sahasında güvenlik kaygısı yaşamadan chiplerinizi alıp sanal dünyaya adım atın.

E-pin (Game Kart)

Ürünlerimiz epin olarak teslim edilmektedir. 7 gün 24 Atm den yapacağınız ödemelerde herhangi bir masraf ödemezsiniz ayrıca havalede yapabilirsiniz veya kredi kartı - mobil ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Üyeliğinize para yüklediğiniz taktirde sipariş vereceğiniz Tüm ürünleri sistem tarafından otomatik olarak 7 gün 24 saat size e-pin verecektir. E-pin lerinizi oyun ekranında fiş al butonuna tıklayıp Game Kart seçeneğini kullanarak anında bozdurabilirsiniz.