Turn Poker Chip

E-PİN STOK DURUMU BİRİM FİYATI ADETİ İŞLEM
Turn Poker Chip 1 M Stok Var 0.400
Turn Poker Chip 5 M Stok Var 2.000
Turn Poker Chip 10 M Stok Var 4.000
Turn Poker Chip 50 M Stok Var 17.500
Turn Poker Chip 100 M Stok Var 30.000
Turn Poker Chip 150 M Stok Var 43.500
Turn Poker Chip 200 M Stok Var 58.000
Turn Poker Chip 250 M Stok Var 72.500
Turn Poker Chip 300 M Stok Var 87.000
Turn Poker Chip 400 M Stok Var 116.000
Turn Poker Chip 500 M Stok Var 145.000
Turn Poker Chip 600 M Stok Var 174.000
Turn Poker Chip 700 M Stok Var 203.000
Turn Poker Chip 800 M Stok Var 232.000
Turn Poker Chip 900 M Stok Var 261.000
Turn Poker Chip 1 B Stok Var 290.000

Mobil Ödeme İle Turn Chip Alışverişi

Mobil ödeme nasıl yapılır?

Alışverişin kolay ve verimli yapılmasına olanak sağlayan teknolojik gelişmeler gerek fiziki imkanların etkin kullanılması gerekse yaşanan güvenlik sorunlarını minimum düzeye indirilmesi için son derece önemli. Bu kapsamda yaygınlaşan mobil ödeme ile güvenli ve kolay alışveriş yapmak mümkün. Peki Mobil ödeme nasıl yapılır? İşte detayları;

Mobil ödeme faydaları

Akıllı telefonların hayatın her alanında olduğu gibi alışveriş ve finans alanlarında da etkin kullanılabilmesine olanak sağlayan mobil ödeme sistemi ile birkaç dakikada ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı kullanımı kadar basit ancak çok daha ergonomik olan bu sistem ile anlaşmalı işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde bir kısa mesajla ödeme işlemini tamamlayarak nakit taşıma yükünden kurtulabilirsiniz. Güvenli alışveriş imkanı sunduğu için dünyanın birçok ülkesinde en çok tercih edilen ödeme sistemleri arasında bulunan mobil ödeme sistemi ülkemizde de giderek yaygınlaşıyor. Peki mobil ödeme nasıl yapılır?

Mobil ödeme servisi üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde bir kısa mesajla alışveriş tutarınızı ödeyerek vakit kaybetmeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Mobil ödeme cep telefonu ve bağlı olduğu operatör aracılığı ile ödemenizi gerçekleştirebildiğiniz servistir. Bu servis aracılığı ile yapacağınız ödeme tutarı Türkcell / Vodafone / Türk Telekom operatörlerinizde faturalı hatlar için faturanıza eklenir. Ön ödemeli hatlarda ise hatta bulunan TL tutarından ödeme yaptığınız tutar düşülür.

Mobil ödeme alışveriş detayları

Kullanımı kolay ve güvenli olan bu sistem sayesinde sadece cep telefonu numaranızı kullanarak ödemenizi tamamlayabilir, nakit para bulundurma sorumluluğu ve bozuk para derdi olmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ay sonunda alışveriş detaylarınızı da yine cep telefonunuz aracılığı ile öğrenmenize imkan sağlayan mobil ödeme servisi ek ücrete tabii olmaksızın kolay yoldan ödeme yapma imkanı sunuyor.

Mobil ödeme nasıl yapılır? Sorusunun ardından mobil ödemenin güvenlik düzeyini merak edenler için ek bilgilere ihtiyaç duyulabilir. Nakit kullanımında yaşanabilecek kayıp ve hırsızlı gibi durumlar mobil ödemede yaşanmaz. Mobil ödeme yapmak için cep telefonunuz yeterlidir. Ancak cep telefonunuz ile başka birisinin işlem yapmasını önlemek için kişisel şifrenizle işlemlere devam edebilirsiniz. Her ihtimaller düşünülerek hazırlanan güvenlik altyapısı ile siz olmadan mobil hattınızdan mobil ödeme yapmak mümkün değil.

Mobil ödeme sistemi güvenli mi?

Kredi kartı ile alışveriş deneyiminde yaşanan bazı sorunlar da mobil ödeme ile tarihe karışıyor. Online alışveriş yaparken güvenlik kaygısı taşıdığınız kredi kartı alışverişlerinde ödeme tutarından fazla ödeme yapılması ya da yapılan ödeme sonrasında kredi kartı bilgilerinin kötü niyetli kişilerce ele geçirilmesi söz konusu. Ancak mobil ödeme ile kişisel bilgilerinizi kullanmadan sadece anlaşmalı işyeri ve sizin aranızda kurulacak bir etkileşimle alışverişinizi tamamlamanız mümkün. Kredi kartı aidat ücreti, kredi kartı aylık faizi ve kullanıma bağlı diğer ekonomik dezavantajlar da mobil ödeme sisteminde yaşamayacağınız durumlar arasında.

 

Mobil ödeme sistemi nasıl çalışır?

Mobil ödeme ile alışveriş yapmak için mobil ödeme sistemine üye işyeri veya internet sitesinde ödeme seçeneği mobil ödeme olarak seçilir. Daha sonra cep telefonu numarası girilerek gelecek olan onay mesajı ‘EVET’ cevabı ile cevaplanır. Ödeme işlemini gerçekleştirmek işte bu kadar. Ortalama bir dakika içerisinde tamamlanan ödeme işlemi sonrası eğer hattınız faturalı ise ödeme tutarı hesap kesim tarihinizde faturanıza eklenir. Hattınız faturalı değil de ön ödemeli ise hattınızda bulunan TL karşılığında bakiyenizden düşülür.

Mobil ödeme Web uygulaması ve SMS uygulaması olarak iki kategoride yapılır. Web uygulaması her çeşit web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz sistemdir. Web uygulamasında cep telefonu numaranızı sisteme girerek ödemenizi devam ettirebilirsiniz. SMS uygulamasında ise daha önceden tanımladığınız kelime ile 7979’a sms göndererek ödeme tahsil edilir. 

Kredi Kartınız İle Turn Chip Alışverişi

Ödemelerinizi artık sitemiz üzerinden kolayca kredi kartı ile yapabilmektesiniz. Öncelikle Üye girişi yapmalısınız sonrasında ödeme yöntemlerinde KREDİ KARTI İLE ÖDEME bölümüne gelip satın almak istediğiniz miktarı yani sitedeki üyeliğinize ne kadar yüklemek istiyorsanız o miktarı girip güvenlik kodunu da girip devam Duşuna basıtorsunuz. Açılan ekranda telefonunuza gelen kodu girip adımları tamamlıyorsunuz sonrasında bakiyeniz üyeliğinize otomatik olarak aktarılıyor. Bakiyeniz olduğu sürece tıklayıp alabilirsiniz.

E-pin

E-pin Nedir? Nasil Kullanılır?

İnternette bulunan ve bağımlısı olacağınız sanal oyunlarda kullanmak üzere satın alınan e-pin ile oyunlarda eliniz artık daha güçlü olacak. Karşılığı sanal para birimi olan e-pin, kontör gibi düşünebileceğiniz bir sanal veridir. E-pin Nedir? Nasil Kullanılır? Sorusunun yanıtını detaylı inceleyeceğimiz bu yazımızda e-pin kullanım alanlarını da öğrenebilirsiniz.

e-pin açılımı nedir?

0.99 ile 99.99 arasında değişen sanal para birimi olan e-pin ile sanal dünyada gücünüze güç katacaksınız Mevcut oyunlarda ve ileride aktif edilmesi planlanan tüm oyunlarda kullanabileceğiniz sanal parayı almanız için gereken pin numarasına verilen isim e-pin’dir. E-pin Nedir? Nasil Kullanılır? Sorusunun cevabını arayanlar için hazırlanan bu yazıda e-pin almak ve aldığınız e-pin’i sanal para birimine çevirmek hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. İngilizce olarak Electronic Personal Identification Number adı ile bilinen e-pin sayesinde kontör alır gibi sanal para alarak chiplerinizi artırabilirsiniz.

E-pin Nedir? Nasil Kullanılır? Sorusuna Türkçe karşılığı ile yanıt vermek gerekirse e-pin, Elektronik Kişisel Kimlik Numarası olarak tanımlanabilir. Banka havalesi ile alabileceğiniz bu numara, sonrasında size sanal para olarak geri dönecek. Oyunlarda kullanacağınız ve rakiplerinizle aranızdaki en büyük fark olacak olan sanal servetinizi artırmak için ihtiyaç duyduğunuz en önemli şey e-pin. Alacağınız e-pin ile elektronik şifre elde etmiş olacaksınız. Bu şifre sistemde sanal para karşılığı olan tutar kadar bakiye sahibi olmanızı sağlayacaktır.

e-pin sistemi güvenli mi?

E-pin Nedir? Nasil Kullanılır? Sorusunun yanıtını aldıktan sonra e-pin kullanımının güvenlik ve diğer konulardaki artılarını ve eksilerini merak edebilirsiniz. Öncelikle güvenlik zafiyeti sıfıra yakın bir noktada olan e-pin ile güvenli bir şekilde sanal para edinebilirsiniz. E-pin kullanımında oyuncuların aşadığı en büyük sorunları ve çözümlerini araştırdığımız bu yazımızda yalnızca yalnızca E-pin Nedir? Nasil Kullanılır? Sorusunun yanıtını değil e-pin kullanımının püf noktalarını da öğreneceksiniz. E-pin kullanmadan önce mutlaka bilmeniz gereken bu püf noktalar ile güvenlik gibi dikkat gerektiren konularda bir adım önde olabilirsiniz.

E-pin kullanımında karşılaşılan en büyük sorun kullanıcıların e-pin aldıktan sonra yükleyemediklerini söylemesi üzerine ortaya çıktı. Özellikle mobil ödeme yöntemini seçerek e-pin alan oyuncular daha sonra e-pin şifrelerini sisteme girerken girdikleri yanlış karakterler nedeniyle yükleme işlemini tamamlayamıyor. E-pin sisteminde bir karakteri dahi yanlış girseniz sistem güvenlik gerekçesi ile diğer karakterleriniz doğru olsa bile işleminizi tamamlamanıza izin vermiyor. Kopya e-pin ve sahne e-pin girişimlerini engellemek amacıyla özel olarak korunan e-pin sisteminde dikkat en önemli etken.

e-pin yüklerken dikkat edilmesi gerekenler

E-pin ile işlem yaparken size gelen şifreyi doğru ve eksiksiz olarak sisteme girmeniz gerekmektedir. Burada yapacağınız bir hata E-pin Nedir? Nasil Kullanılır? Başlığı altında korunan e-pin kullanım kurallarına aykırı olduğu için işleminizi tamamlayamazsınız. E-pin şifrenizi yanlış girdiğiniz zaman herhangi bir iade ya da e-pin iptal edilmesi söz konusu değildir. Şifrenizi daha dikkatli ve doğru girmeniz için sistemden yarı alırsınız ve bu uyarılar sonrasında denemelerinizde şifrenizi doğru girdiğiniz takdirde yükleme işleminiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

Eğer şifrenizi ısrarla girmenize rağmen yükleme yapamıyorsanız ve doğru girdiğinize eminseniz o zaman ‘sorunlu kod’ durumundasınız demektir. Bu gibi durumlarda sorunlu kod başlığı açarak kullanıcı adınızı ekleyip sorununuzu anlatan kısa bir yazı ile birlikte sisteme mail atmanız gerekmektedir. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için ya para iadesi ya da yeni şifre talebi oluşturabileceğiniz yardım hattında kodunuzun hatalı olması durumunda anında geri dönüş alabilirsiniz. Sisteme mail atmadan önce kodu doğru girdiğinizi kontrol etmeniz gerekmektedir.