Satılık Facebook Hesapları

E-PİN STOK DURUMU BİRİM FİYATI ADETİ İŞLEM
1 - 10 Lvl arası facebook hesapları Stok Var 10.000

Satılık Hesap Hakkında Bilgiler

 
Neden Facebook Hesabını almalıyım?
 
Bir çok oyunun facebook uygulaması vardır. Ve bir çok oyun facebook üzerinden oynanıyor. Facebook kullanıcı sözleşmesinde de belirtilmiş olduğu gi,bi her insanın sadece bir adet facebook hesabı olması zorundadır ve aksi halde tespit edilirse facebook hesapları kapatılır. Oyun içerisinde hesaplarınızın banlanması - yasaklanması gibi durumlarında farklı hesaplara ihtiyaç duyulur. Bunların en başında zynga poker gibi uygulamalar gelmektedir. Bu nedenle bizde sizlerin talepleri doğrultusunda oyun oynanmış hesapları temin ediyoruz. Oyunda uzun bir süredir aktif olan seviyeleri 1 ile 100 lvl arası hesapları sizlere sağlamaktayız.  Hesabın kitlenme olasılıkları çok azdır.
 
Hesaplar Ne Kadar Güvenilir ?
 
Hesapların güvenilirliği açısından ve müşterilerimizle sorun yaşamamak için elimizdeki mevcut facebook hesaplarını hesap sağlayıcılarından ücret karşılığı satın alıyoruz bütün şifre mail gibi bilgilerini değiştirip 1 yıl civarında elimizde bekletiyoruz bu nedenle hesaplarımızın güvenilirliği üst seviyededir. Hesapları satın aldığınız durumda bütün bilgilerinizi değiştirebilirsiniz ama hesap kapatılmaması için tek rica etmemiz gereken şey hesabın doğum tarihinin değiştirilmemesi ve mümkünse facebook üzerindeki bilgileri birden değiştirmek yerine bir kaç günde kendinize göre değiştirmenizdir.
 
 
 
 
Hesaba giriş yapmadan önce yapmanız gereken işlemler
 
1 - Zynga Ve Facebook uygulamasını kaldırınız.
2 - Ağ geçmişi ve çerezleri temizleyiniz.
3 - Telefonunuzu uçak moduna alıp tekrar aktif edin.
4 - Zynga ve Facebook uygulamasını Yeniden yükleyiniz
 
Hesaba giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken işlemler
 
1 - Hesap Bilgilerini 1 - 2 hafta boyunca Değiştirmeyiniz. 2 hafta sonunda Değiştirirken hepsini birden  değiştirmek yerine yavaş yavaş değiştiriniz.
 
2 - Tüm bu adımlardan sonra Facebook adresinizi alıp sonra Facebook'a giriş yapıp biraz dolaşın sayfa beğenisi ve birilerini takip edin ve sonrasında zynga ya Facebook ile bağlanıp bir kaç el oyun oynadıktan sonra aktarıma alınır.
 
Eğer modem ile bağlanıyorsanız modeminizi 5 dakika kapatıp sonrasıbda tekrar açınız.
Lütfen uçak modundan sonra Zynga Ve Facebook uygulamaları yükleyince cüncellemeyi unutmayınız.
 
Satın almış olduğunuz hesaplar size teslim edildikten sonra kapanır veya kimlik onayına  düşer veya bu gibi sorunlardan firmamızın herhangi bir sorumlu yoktur.
Bize ulaşın?