Destek Merkezi

Chipcin.com Sitesine Nasıl Üye Olurum?

Türkiye’nin en köklü oyun ürünleri marketlerinden biri olan chipcin.com 20013 yılından bu yana faaliyet gösterdiği pazarda müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığı yola emin adımlarla devam ediyor. Güçlü teknik altyapı ve her an online danışmanlık ile sorun çözen bir sistem üzerinde çalışan chipcin.com sitesine nasıl üye olurum ? sorusunun cevabı bu yazımızda.

Kolay üyelik sistemi ile zaman kaybetmeyin

Dünyayı kasıp kavuran Knight Online oyunu için gerekli olan ürünleri temin ederek oyuncularla diyaloğunu geliştiren chipcin.com bu tarihten bu yana sanal dünyada en çok tercih edilen oyun sitesi haline geldi. Oyun severlerin taleplerini dinleyerek geliştirilen ürün yelpazesi ile istek ve şikayetlere verdiği önemi gösteren chipcin.com sitesine nasıl üye olurum ? sorusunun cevabı ise çok basit. Sitenin ana sayfasında bulunan giriş paneli üyelerin giriş yapabilmesine olanak sağlıyor. Aynı panelde eğer üye değilseniz ve üye olmak istiyorsanız aradığınız sekmeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Oyun dünyasında oyun severlerin sık sık uğradığı bir mesken haline gelen chipcin.com her geçen gün büyüyen ziyaretçi listesi ve genişleyen üye defteri ile Türkiye oyun pazarının en büyük ailelerinden biri haline geldi. Sanal para birimleri, oyun chipleri ve benzer oyun ürünlerini en güvenli ve uygun şekilde temin eden chipcin.com’da oyunlar ve yaşanan gelişmeler hakkında ayrıntılı bilgiler bulabileceğiniz bir bilgilendirme platformu da bulunuyor. Açıklayıcı ve memnuniyet esaslı internet sitesi sayesinde herkesin aradığını kolayca bulacağı chipcin.com sitesine nasıl üye olurum ? sorusu da aynı anlayışla kolay ve basit bir yanıt gerektiriyor.

Kullanıcı adınızı iyi seçmelisiniz!

Kayıt ol butonu sonrasında sizi üyelik sayfasına yönlendiriyor. Bu sayfada adınız – soy adınız ile birlikte kullanıcı adınızı da girmeniz isteniyor. Kullanıcı adınızın daha önce chipcin.com üyelerinin herhangi biri tarafından alınmış olmamasına özen gösteriniz. Zira sistem aynı adla iki kişiyi kabul etmediği için isminiz kırmızı uyarı işareti ile belirtilere siz değiştirene kadar üyelik işlemine engel olur. Birkaç denemeden sonra size uygun ve daha önce alınmamış kullanıcı adını bulduysanız üyelik işleminin yüzde 50’lik kısmını tamamladınız demektir.

Kullanacağınız şifreyi de belirledikten sonra üyelik sözleşmesini okumanız ve sözleşmeyi okuduğunuza dair beyanat verdiğiniz kutucuğu işaretlemeniz isteniyor. İşaretleme işleminin ardından sistem mail adresinize bir onay mesajı göndererek bu mesajla birlikte gönderilen bağlantı linkine tıklamanız isteniyor. Eğer sisteme giriş yaptığınız mail adresinizin şifresini bilmiyorsanız ya da hatırlayamıyorsanız başka bir mail adresi kullanmanız gerekir. Zira gelen onay mailini cevaplayamazsanız üyeliğini aktif edilmez.

chipcin.com sitesine üye olduktan sonra ne olacak?

Yüzbinlerce insanın kullandığı chipcin.com sitesine nasıl üye olurum ? sorusunun yanıtını verdiğimiz bu makalede üyelik işlemi sırasında karşılaşabileceğiniz sorunlardan da bahsedeceğiz. Mail adresinizle ilgili soruna önlem alarak bu aşamayı geçtikten sonra üyelik işleminiz tamamlanmış oluyor. Okuyup onayladığınız kullanıcı sözleşmesinde site içerisinde belirlenen ve uyulması istenen kurallar yer alıyor. Chipcin.com sizin ve diğer üyelerin güvenliği için koyulan bu kurallara uyulmaması halinde cezai işlem uygulayabilir.

Söz konusu kurallar site üzerinde gerçekleştirilen ticaret işleminin kaliteli bir düzeyde devam etmesi ve bu düzeyin korunmasını amaçlıyor. Üyelerin karşılıklı saygı çerçevesinde yürütecekleri bilgi akışı, diğer üyelerin birbirleri ile olan iletişimini güçlendireceği için chipcin.com sitesine nasıl üye olurum ? sorusunu soran herkesin bu kurallara bağlı kalacağını bilmesi gerekir. Site üyeliğinizi tamamladıktan sonra üyelik ile ilgili herhangi bir teknik sorun yaşarsanız sistem mail adresiniz üzerinden sizi tanımlayarak tüm sorunlarınızda yanınızda olacak teknik destek hizmeti de sunuyor. Şifrenizi kaybederseniz chipcin.com sitesine bu durumu bildirerek yeni şifre talep edebilirsiniz. 

Online oyun dünyasının kesintisiz heyecanını yaşamak chipcin.com ile mümkün. Bağımlısı olduğunuz oyunda chip al işlemi için ya da yeni oyunlar edinmek için yapmanız gereken sadece bir tuşa basarak beklemek. Bu kadar basit olan alışveriş yöntemleri vakit kaybetmeden oyun heyecanına devam etmenizi sağlıyor.

GÜVENLİ VE HIZLI ALIŞVERİŞ

Sanal eğlencenin en güvenilir adresi olan chipcin.com adresinde bakiye yükleme işleminin ardından bakiyenizi kullanmanız da oldukça pratik bir yolla sağlanıyor. Eğlenceli oyunların tanıtım afişlerinin üzerinde satın alım kısmına tıklayarak bilgilerinizi girmeniz eğlenceye devam etmeniz için yeterli. Kısa bir sürede gerçekleşen bu işlemle vakit kaybetmeden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz imkan veren teknik altyapının tadına varacaksınız. Güvenli ve hızlı alışveriş için geliştirilen teknik altyapı ile işlemlerinizi bir tıkla halledebilir, yüklediğiniz bakiyenizi gönlünüzce harcayabilirsiniz. Aynı şekilde chip al işlemlerini de pratik bir şekilde halledeceğiniz satın alım sayfası farklı ödeme yöntemleri ile hizmetinizde.

Kredi kartı, mobil ödeme veya banka havalesi yöntemleri arasından size en uygun olanı seçerek bakiye yüklemesi ya da chip al işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alım işleminizin ardından bakiyenizi eğlenceli oyunlarda kullanmanız için oyun sayfalarında tercihinizi yapmanız yeterli. Oyun detaylarında satın alma işleminizi gerçekleştirebileceğiniz talimatlar ve ikonlar bulunuyor. Bu talimatları takip etmeniz durumunda sadece birkaç dakikada oyun tutarı bakiyenizden düşer ve oyunu kullanım hakkını elde edersiniz. Zaman almayan bu işlem sonrasında eğlence dünyasında keyifli vakit geçirmeye devam edebilirsiniz.

Nasıl alışveriş yapacağım ? Sorusu ve detayları ile ilgili bilgi alabileceğiniz canlı destek hattında uzman editörler ile satın alım ve bakiye yükleme konularında aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Oyun severlerin online olduğu saatlere endekslenen destek saatleri ile sabah 10:00 gece 03:00 saatleri arasında istediğiniz desteği talep edebileceğiniz canlı destek hattı hizmetinizde. Bakiye yükleme yöntemleri, ödeme bildirimi ve mobil ödeme talimatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz destek merkezi, bilgilendirici makaleler ile siz oyun severlere pratik bir hizmet sunmak üzere tasarlandı.

CANLI DESTEK HATTI YANINIZDA

Alışveriş esnasında ya da chip al işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız canlı destek hattına bilgi vermeniz gerekir. Bağlantınızın alışveriş esnasında kopması ile işleminizin yarım kalması gibi durumlarda canlı destek hattı müdahalesi gerekebilir. Aynı şekilde işlemden vazgeçtiğiniz ve tam alışveriş sırasında sayfayı kapattığınız anlarda da durumu bildirirseniz olası mağduriyetlerin önüne geçilmiş olur. Talimatınızla başlatılan alışveriş işlemi yine talimatınızla sonlandırılabilir. Herhangi bir sebeple vazgeçtiğiniz anda işlemi bildirip alışverişi durdurmanız gerekmektedir.

Alışverişin güvenli adresi chipcin.com’da bakiye yükleme işlemindeki 3 noktalı güvenlik sistemi alışverişlerinizde de geçerlidir. Satın almak istediğiniz ürün size gönderilmeden bakiyenizde işlem yapılmaz. Herhangi bir teknik arızaya meydan bırakmamak için güçlendirilen satın alım altyapısı ile işlemlerinizi hem hızlı hem de garantili bir şekilde gerçekleştirmeniz amaçlanır. Söz konusu alışveriş işlemleri sırasında olağandışı bir durumla karşılaşırsanız anında iletişim kurabileceğiniz destek hattında uzman editörlerle birebir görüşebilirsiniz.

Hazır cevap ya da yapay zeka gibi sistemlerin dışında birebir site yöneticileri ile görüşmenize imkan sağlayan canlı destek hattı sorularınızı profesyonel bir şekilde çözerken site içi işlemlerinizde kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Oyun ve ürün alışverişi ile chip al işlemleriniz güvenlik temelli bir sistemde hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Siz de alışveriş yapmak ve ihtiyacınız olan eğlence ürününü satın almak için kategorilerde yayınlanan oyunlara tıklayarak açılan detay sayfasında işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alım talimatını vermeniz için gerekli olan hamle oyunla ilgili ikona tıklamanız. 

Çalışma ve Teslimat Saatleri

Oyun keyfini devam ettirebilmek için gerekli olan ürün ve oyun satın alım işlemlerinizi haftanın her günü belirlenen saatlerde yapabilirsiniz. Chip al işlemleri ve bakiyenizle satın alım yapmak için işlem saatleri 11:00 – 03:00 saatleri arası olarak belirlenmiştir. Bu saatler arasında istediğiniz online oyun ürününü satın alabilir, oyun heyecanına kesintisiz devam edebilirsiniz.

Haftanın her günü hizmet veren teslimat sistemi canlı destek hizmeti ile destekleniyor. Mesai saatleri içerisinde her türlü online ürün alımını gerçekleştirebileceğiniz satın alım sayfasında sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için gerekli teknik altyapı sağlanıyor. Bayram, resmi tatil ve özel günlerde dahi hizmet alabileceğiniz uzman editörler aracılığı ile satın alım işlemlerinizde yaşanabilecek herhangi bir aksaklığa anında müdahale edilir. Oyun ve ürün detaylarında görülen satın al botunu sayesinde işleminizi bir tıkla halledebilirsiniz. İnternet erişimi olan her yerde eğlence ve heyecanı kesintisiz sunan chipcin.com adresinde bakiye yükleme ve chip al işlemleri gibi alışveriş ve teslimat hizmetleri de sorunsuz yürütülür.

HEM HIZLI HEM GÜVENLİ

Gün içinde oyun severlerin aktif olarak sisteme katıldığı saatler baz alınarak belirlenen çalışma saatleri 11:00 – 03:00 olarak devam etmektedir. Bu saatler arasında teslimat gerektiren tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kod ile yenilenen oyunlarda bakiyeniz olması şartı ile haftanın her günü işlem yapabilirsiniz. Kredi kartı ile bakiye yükleme ve chip al işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu sistem size hem kolay alışverişin kapılarını aralıyor hem de güvenli bir şekilde işlemlerinizi tamamlama garantisi sunuyor.

Online alışverişin en güvenilir adreslerinden olan chipcin.com adresinde, kredi kartı bilgilerinize üçüncü kişilerin erişimini engelleyen 3 noktalı güvenlik istemi etkin bir şekilde çalışmaktadır. Bu sistem ile alışverişlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilir, gerek kredi kartı gerekse mobil ödeme kanallarıyla yapacağınız alışverişlerde güvenli ve kolay hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Chip al işlemlerinizde tercih ettiğiniz ödeme yöntemi, kısa sürede işleminizi tamamlayarak oyun heyecanından uzak kalmamanızı sağlar.

HAFTANIN HER GÜNÜ HİZMET

Oyun severlerin sürükleyici oyunlarda kesinti yaşamaması için anlık hizmet sunan alışveriş sisteminde bakiyenize paralel olarak hızlı alışveriş yapabilirsiniz. Oyun tanıtımlarında bulunan afişlere tıklayarak satın al butonunu seçmeniz halinde oyun teslimatınız yapılarak tutar bakiyenizden düşülür. İşlemlerinizde sorun yaşamanız ya da alışverişten vazgeçmeniz durumunda işlemi sonlandırmak için canlı destek hattı ile bağlantıya geçmeniz önemlidir. Haftanın 7 günü 11:00 – 03:00 saatleri arasında hizmet veren canlı destek hattında site yönetimi ile birebir iletişin imkanı bulabilirsiniz.

Para ya da bakiye temini gerektiren konularda çalışma saatlerine uyulması zorunlu tutulurken gerekçe işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizdir. Editör kontrolünde gerçekleşen teslimat işlemlerinin haricinde eğer kodla ürün yenileme talebiniz varsa bakiyeniz olması halinde 24 saat hizmet alabilirsiniz. Harici durumlarda 11:00 – 03:00 saatleri arasında gerçekleştirebileceğiniz alışveriş işlemleriniz sadece birkaç dakikada gerçekleştirilir. Chipcin.com adresinde alışveriş ve chip al işlemlerini kısa sürede ve sorunsuz gerçekleştirmeniz için işlemler sırasında canlı destek hattı her dakika aktiftir. Destek hattında robot ya da hazır cevaplarla değil site yönetimi ile birebir muhatap olursunuz.

Oyun dünyasında bağlantınızın kopmaması için bakiye yüklemenizi ve oyun alışverişinizi her gün gerçekleştirme imkanı chipcin.com adresinde sizlere sunuluyor. Özel günlerde ve hafta tatillerinde dahi hizmet veren alışveriş sistemi ile güvenli ve sorunsuz alışverişi haftanın her günü gerçekleştirebilirsiniz. Siz de sorunsuz alışverişin keyfini çıkarmak ve müptelası olduğunuz oyunlarla keyifli vakit geçirmeye devam etmek için online oyun ürünleri alışverişinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. 

4_ Chipcin.com Hangi Banka Kesinti Yapar

Online oyun ürünlerinin en güvenilir pazarı chipcin.com’da bakiye yükleme ve chip satın alma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ödeme işlemini kredi kartı ile, mobil ödeme ile ya da banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Banka havalesi yöntemini seçen üyelerin sıkça sorduğu Chipcin.com Hangi Banka Kesinti Yapar? Sorusunun cevabı ve kesinti tutarları yazının devamında.

ATM VE HAVALE KESİNTİLERİ

Oyun dünyasında elinizi güçlendirecek bakiye ve chip satın alımları için banka havalesi yöntemini seçerseniz Chipcin.com Hangi Banka Kesinti Yapar? Sorusu aklınıza gelebilir. Bankaların atm ve havale ücretleri değişkenlik göstermektedir. Bazı bankalar atm ücreti tahsil etmezken bazı bankalar 2.5 lira ücret tahsil ediyor. Hangi Banka Kesinti Yapar ? sorusunu soran üyelerimiz için derlediğimiz kesinti yapan bankalar ve kesinti tutarları her banka için detaylı bir şekilde sıralanmıştır.

Ziraat Bankası – Akbank kesinti tutarları

Banka havalesi yöntemi ile ödeme yapan oyun severlerin dikkat etmesi gereken husus atm ve havale işlemlerinde farklı kesinti uygulanması. Ziraat Bankası ATM aracılığı ile gerçekleştirilen ödemelerden kesinti yapmazken havale işlemlerinde 1 TL havale bedeli tahsil etmektedir. Aynı şekilde Akbank da ATM aracılığı ile gerçekleştirilen ödemelerde herhangi bir kesinti uygulamıyor ancak havale bedeli Akbank’ta 1.75 Türk Lirası.

Kuveyttürk – Yapıkredi kesinti tutarları

Ödeme işlemlerini Kuveyttürk ile yapan oyun tutkunları ödemelerinde hem ATM aracılığı ile hem de havale yolu ile herhangi bir kesintiye uğramıyor. İki işlemi de komisyon almadan gerçekleştiren Kuveyttürk 7 gün 24 saat ödeme kabul etme özelliği ile de dikkat çekiyor. Yapıkredi Bankası ise ATM işlemlerinde ücret tahsil etmezken havale yolu ile ödeme yaparsanız 2 Türk Lirası kesinti uyguluyor. Yapıkredi’de çalışma saatleri sabah 06:00 ile gece 22:45 arası.

İşbankası – Denizbank kesinti tutarları

Ödeme kanalı olarak banka havalesini seçtikten sonra aracı kuruluş olarak İşbankası’nı tercih ederseniz ATM işlemlerinde 2.5 TL, havale işlemlerinde ise 1 TL aracılık kesintisi uygulanıyor. İşbankası da 7/24 çalışma saatlerine sahip. Denizbank ATM ödemelerinde 6 TL kesinti uygularken havale işlemi sırasında bu kesinti tutarı 1 TL

Finansbank – Halkbank kesinti tutarları

Yakın zamanda adını QNB Finansbank olarak değiştiren banka ATM ödemelerinde 10 TL kesinti uygularken 1 TL’de havale işlemlerinde aracılığa karşılık komisyon kesintisi uyguluyor. Halkbank’ta ise bu rakamlar ATM ödemeleri için 5 TL, havale işlemleri için ise aynı şekilde 1 TL olarak bildirilmiş.

Garanti Bankası – Vakıfbank

7/24 ödeme yapabileceğiniz Garanti Bankası ATM ödemelerinde kesinti uygulamazken havale işlemlerinde ise 1.2 TL’lik bir kesinti uyguluyor. Vakıfbank ise Halkbank ile aynı rakamlara sahip olarak ATM ödemelerinde 5 TL, havale işlemlerinde 1 TL komisyon kesintisi uyguluyor.

TEB Bankası – PTT Bank

TEB Bankası da 7 gün 24 saat ödeme işlemlerini kabul ediyor ve karşılığında ATM işlemleri için 5 TL, havale işlemleri için 1 TL kesinti uyguluyor. Devlet kontrolünde bir bankacılık hizmetine girişen PTT Bank ise ATM işlemlerini tercih eden üyelerden 2 TL, havale ile gönderim yapan üyelerden ise 1 TL’lik bir aracılık farkı alıyor.

Chipcin.com Hangi Banka Kesinti Yapar ? sorusunun yanıtını aldıktan sonra sıra banka ve ödeme gönderim şeklini belirlemeye geliyor. Mevcut bankalardan dilediğinizi seçerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ya da ATM kullanarak ödemenizi gerçekleştirdikten sonra chipcin.com ana sayfasında yer alan ödeme bildirimi sekmesine tıklayarak ödemenizi bildirmeniz ve formu eksiksiz doldurmanız halinde bakiyeniz otomatik olarak hesabınıza aktarılacaktır. 

Daha ayrıntılı bilgi için Lütfen tıklayınız.

Mobil ödeme yapabilmeniz için aşağıda bulunan sıralamları takip etmeniz gerekir sıralamalar için Tıklayınız.

 

 

Bakiye yüklemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde Gpay sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

1.Yükleme yapmak istediğiniz tutarı bize yönlendirin veya sistemimiz içinden bakiye tutarını girdikten sonra Devam Et butonuna tıklayınız.

2.Açılan Gpay ortak ödeme sayfasındaki operatör hakkında istenen bilgileri eksiksiz olarak giriniz.

3.Sonrasında Cep telefonunuza otomatik gelen kodu ilgili kutucuga girin

4.Bakiyeniz yani istediğiniz tutar otomatik olarakDikkat ! sistemden yararlanabilmeniz için Faturasiz Avea hat sahibi ya da Faturasiz Turkcell Hat sahibi olmanız gerekir.

Aşağıda internet sitemiz hakkında genel bilgileri okuyabilirsiniz.

 

Poker Chip:

İnternet üzerinden oynanabilen bu oyunların büyük bir kısmında site içi ücretlendirme yapılır bu nedenle uygun ve sistematik bir yapıya üye olmanız en önemlisiniz. söz konusu… Oyun üreticilerinin en önemli gelir kaynaklarından biri de netlikle oyun içi ücretlendirmelerdir. Oyunun en eğlenceli yerinde oyundan çıkmak veya ayrılmak istemeyen kullanıcı bir biçimde alış veriş yapmaya zorlanıyor ve böylece üretici firma da bir biçimde para kazanıyor. Bu durum bazı oyunlarda olağanüstü can sıkıcı bir hal almış durumda yalnız Zynga Poker uygulamasında netlikle bu tarz bir durum değil! Sanal paranız olmasa da oyunun sizlere verdiği ekstra paralar ile oyuna devam edebiliyorsunuz yalnız bunun için biraz beklemeniz gerekiyor ve zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız şayet sizler de chip satışı yapan sitelerden birini tercih ederek ihtiyacınız kadar chip para satın alabilir ve oyuna da hız kesmeden devam edebilirsiniz. Oyun içi alış veriş de söz konusu ama daha makul fiyata alış veriş yapabileceğiniz çoğu site var ve bu siteleri ayrıntılı bir biçimde analiz ederseniz şayet rakamsal şeklinde de sizi rahatlatacaklarını görebilirsiniz. Oyun severlerin yakından tanıdığı ve takip ettiği adreslerden birine hep beraber göz atabiliriz ve isterseniz başlayalım…

Popüler Bir Site…

Zynga poker oyuncularının son dönemde çok daha çok tercih ettiği platformlardan biri olan ve gün geçtikçe kendini biraz daha geliştirmeyi başaran  sitemizin adresi, İdeal fiyatları ile sınıfının en tanınmış adresi olmayı da başarıyor. Ülkemiz zynga Poker oyuncuları bu adres üzerinden alış veriş yapıyor ve sizler de siteyi tercih ettiğinizde neden böyle bir karar aldıklarını daha net bir biçimde göreceksiniz. İşini iyi yapan kullanıcı dostu bir site diyebiliriz ve bu site vasıtası ile artık daha az ödeyerek daha çok chip para sahibi de olabileceksiniz. Chip satışı yapan onlarca site arasından liderlik koltuğunu ele geçirmeyi başarmış olan bu sitenin en büyük üstünlüklerindan biri de netlikle hızlı alış veriş fırsatı sunuyor olmasıdır. Diğer sitelerde olduğu gibi dakikalarca beklemiyorsunuz zira her müşteri ile ilgilenecek bir canlı destek ekibi mevcut! Chip satışı ile binlerce insana hizmet etmeyi başaran bu siteyi sizler de en çok tercih edilenlerinizin arasına alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar, Alternatif Ödeme Seçenekleri:

Kredi kartı kullanıyorsanız şayet çevrimiçi alış veriş emin olun çok basit yalnız her sitede aynı hıza veya aynı kaliteye sahip değil! Sizlere önerdiğimiz adres bu hususta kendini olağanüstü bir biçimde geliştirmiş durumda ve alternatif ödeme seçeneklerinin yanı sıra fiyatların da çok makul olması, birden fazla oyun tutkunu bu siteye yönlendiriyor. Chip satışı yapan diğer sitelerden bir adım önde olmasının en önemli nedenlerinden biri de budur. Ödeme kanalları çok fazla ve az önce de açıkladığimiz gibi kredi kartınız varsa sizler de alış verişlerinizi problemsiz bir biçimde yapabiliyorsunuz. Ülkemizde hizmet veren birden fazla banka ile anlaşmaları var ve bu yüzden ödeme kanalları bakımından da problem yaşatmayacaklarını belirtmek isteriz. Chip satışı ile beraber hızlıca tanınmış hale gelen ve birden fazla oyun tutkunu ilgi odağı olmayı başaran bu adresi sizler de ziyaret ederek incelemelerinizi yapabilirsiniz. Sanal paralara daha çok ödeme yapmak yerine İdeal rakamlar ile satın alabilir ve beklentilerinize de bu anlamda cevap alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir alış verişin en önemli adreslerinden biri olan bu siteyi sizler de değerlendirebilir ve daha makul fiyatlar eşliğinde alış verişlerinizi yapabilirsiniz.

 

Nasıl ödeme Bildirimi Yapabilirim?

Türkiye’nin en uygun fiyatlı oyun ürünleri marketi olan chipcin.com’da kredi kartı ya da mobil ödeme kanallarını kullanmayıp banka havalesi ile ödeme yaptıysanız ödeme bildirimi yapmanız gerekir. Nasıl ödeme Bildirimi Yapabilirim? Sorusunun yanıtı ise çok basit. Üye girişi yaptıktan sonra tek tık ile bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme Bildirimi nereden yapılır?

Sanal oyun dünyasının en gelişmiş ürün pazarı olan chipcin.com’da bakiye yüklemek ya da chip satın almak gibi işlemleri zaman kaybetmeden, kolayca halledebilirsiniz. Oyun severlerin kredi kartı kullanarak ya da mobil ödeme kanalı ile ödeme yapıp bakiyelerini yükseltebileceği ödeme sayfasında bu sistemleri kullanmayan üyeler için geliştirilen banka havalesi seçeneği de bulunuyor. Kredi kartı kullanmayan üyelerin sıklıkla tercih ettiği bu yöntemde ana sayfada bildirilen banka hesaplarından herhangi birine ödemenizi yapmanız yeterli. Ödeme işleminin ardından chip satın alma ya da bakiye yükletme işlemini tamamlamanız için geriye kalan son işlem onay işlemi.

Nasıl ödeme Bildirimi Yapabilirim? Sorusunun yanıtını bulabileceğiniz destek merkezinden online saatlerde yardım alabileceğiniz ödeme konusunda bu yazıda aktarılan talimatları da takip edebilirsiniz. Banka havalesini gerçekleştirdikten sonra birkaç dakika sistem üzerinde havale işleminin gerçekleşmesi için bekleyin. Daha sonra chipcin.com adresine üye girişi yapmanız gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa birkaç dakikanızı ayırarak üye olmanız gerekmektedir. Aksi halde ödemenin size iade edilir ve bakiye yükletme işlemini tamamlayamazsınız.

Nasıl ödeme bildirimi formu doldurabilirim?

Ödeme işleme geçtikten sonra Nasıl ödeme Bildirimi Yapabilirim? Sorusu kulaklarınızda çınlıyorsa yapmanız gereken tek şey üye işlemleri sekmesine tıklamak. Burada bulunan ödeme bildirimi bağlantısı aracılığı ile bildirim sayfasına giriş yapabilirsiniz. Ödeme bildirimi formu ile karşı karşıya kaldığınızda formu tam ve doğru olarak dolduranız istenecektir. Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girdiğiniz zaman formu sisteme gönderin. Sadece birkaç dakika içerisinde sistem yöneticileri tarafından ödeme bildirimi başvurunuz incelenecek ve Nasıl ödeme Bildirimi Yapabilirim? Sorusunun yanıtını almış olacaksınız.

Ödeme bildirimi öncesinde banka havalesini gerçekleştirirken banka hesap numarası ve İBAN numarası bilgilerini tam doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Aksi halde banka ödemenizi gerçekleştirmez ve sisteme yatığınız ödeme bildirimi geçersiz sayılır. Bankanızdan ödemenin gerçekleştiğine emin olduğunuz zaman ödeme bildiriminizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Bildirim sayfasında hangi bankadan ödeme yaptıysanız o bankanın bulunduğu sekmeyi seçmeniz ve bildiriminizi bu sayfa üzerinden gerçekleştirmeniz de dikkat edilmesi gereken bir başka husus.

Ödeme bildirimi formu ne işe yarar?

Ödeme bildirimi gerçekleştiren üyelerimize geri dönüş mesajı, bildirimin üzerinden kısa bir süre sonra gerçekleşir. Bildirimi inceleyen sistem yöneticileri banka ödemenizi gelen havaleler arasından seçerek yüklenecek bakiye miktarınızı belirler. Belirlenen tutar ile sizin bildiriminiz karşılaştırılarak teyit edilir ve doğru bir şekilde bakiye yüklemeniz gerçekleştirilir. Kısa bir sürede gerçekleşen bu işlem ödeme seçenekleri arasında bulunan banka havalesi yöntemi için geçerlidir. Hava işlemlerinde üyelerin havaleleri arasında karışıklık yaşanmaması için geliştirilen ödeme bildirimi sistemi sayesinde chipcin.com sistemi ile üye arasındaki iletişim sağlıklı bir kanalla yürütülür.

Nasıl ödeme Bildirimi Yapabilirim? Sorusuna yanıt arayan oyun severler chipcin.com destek hattında bulunan Nasıl ödeme Bildirimi Yapabilirim? Sekmesine tıklayarak ya da canlı destek hattına mesaj atarak ödeme bildirimleri hakkında işlem yapılmasını talep edebilir, bildirimlerle ilgili detaylı bilgi alabilir. Chipcin.com canlı destek hattı sabah saat 10:00 ile gece 03:00 saatleri arasında her an iletişim kurabileceğini destek hattıdır ve bu hatta görev yapan uzman editörler aracılığı ile site hakkında aklınıza takılan tüm sorulara kısa sürede ve doğru bir şekilde  yanıt bulabilirsiniz. 

 

Daha ayrıntılı bilgi için “Ödeme bildirimi ” bağlantısına tıklayın. 

 
Kredi Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?

Türkiye’nin online oyun marketi chipcin.com’da chip satın alma işlemleri çok daha hızlı ve güvenli. Farklı oyunlarda hesabınıza bakiye yüklemek için vakit kaybetmeden işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Kredi Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim ? Sorusuna yanıt arayan oyun severler için hazırlanan bu yazıda güvenli bir şekilde bakiye yükleme yöntemlerini bulabilirsiniz.

Oyun severlerin bu tutkularına kesintisiz olarak devam edebilmeleri için bakiyelerinin boş olmaması gerekir. Eğer heyecanla oynadığınız oyununuz yarıda kaldı ve bakiyeniz bitiyse dert etmeyin. Kredi Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim ? Sorusuna yanıt arayan oyun sevdalıları için hazırlanan bu yazıda online bakiye yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde nasıl halledeceğinizin ipuçlarını bulacaksınız. Kredi Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim ? Sorusunun yanıtı ilk olarak chipcin.com adresine üye olmak. Üyelik işleminizi gerçekleştirmeden bakiye yüklemesi ve chip satın alımı yapamazsınız. Bu yüzden size ait mail adresi ve kullanıcı adı ile birlikte kişisel şifrenizi de belirleyerek birkaç dakikada üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik işleminiz aktivasyon kodu ile birlikte onaylanınca Kredi Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleye bilirim ? sorusuna yüzde 50 oranında yanıt bulmuş olursunuz. Üye olduğunuz chipcin.com adresinde bulunan ödeme yöntemleri sayfasına girerek buradan ödeme yönteminizi kredi kartı olarak belirleyin. Bu sayfada size yüklemek istediğiniz bakiye miktarı sorulacaktır. Kredi kartı hesap bilgilerinizle paralel olarak yüklemek istediğiniz bakiye tutarını açılan ekrana girdikten sonra devam tuşuna basarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Yüklemek istediğiniz tutarı girip devam ettikten sonra ekrana gelen Gpay ortak ödeme sayfasına kişisel bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Bu sayfa 3 noktalı güvenlik sistemi ile donatılmış bir sanal oda gibidir ve ortak ödeme alanıdır. Site dahilinde bir bilgi paylaşımı söz konusu olmadığı için bankanız ile ortak bir platformda buluşularak bilgiler güvenli bölgede girilir. Gpay ortak ödeme sayfası ödeme işleminizin üçüncü aşamasıdır ve bu aşamadan sonra banka onayı devreye girerek işlemi sizin yapıp yapmadığınız bankanız tarafından kontrol edilir.

Gpay sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra kullandığınız bankanın 3D Secure sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada banka kendi güvenlik sistemi ile sizin onay verip vermediğinizi sorar ve bunu test eder. Ödeme işlemini sizin yerinize ya da sizin kartınızı kullanarak başka birisinin yapmaması için geliştirilen bu yöntem bankadan bankaya değişebilir. Ancak chipcin.com sitesindeki güvenlik portalı banka ayırt etmeksizin tüm üyeleri kapsamaktadır. Oyun severlerin tüm chip alışverişlerinde ve bakiye yükleme işlemlerinde güvenlikleri önceliklidir.

Bankanın 3D Secure sayfasında onay işlemini gerçekleştirdikten sonra gerek kısa mesaj yoluyla gerekse telefon araması alarak bankanın kontrol araması gerçekleştirilir. İşlemi onayladığınıza dair sms metni ya da sözlü talimat vermeniz halinde bakiyeniz başka bir işleme gerek kalmaksızın hesabınıza geçer. Tüm bu işlemleri birkaç dakikada yapmanıza olanak sağlayan chipcin.com ödeme sayfası ile işlemlerinizi zaman kaybetmeden güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kredi Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim ? konusunda aklınızda oluşabilecek soru işaretlerine chipcin.com canlı destek hattı aracılığı ile cevap bulabilir, site editörleri ile birebir iletişime geçerek sorularınızı canlı olarak yöneltebilirsiniz. 

Kredi Kartı İle Nasıl Bakiye Yükleyebilirim ? Sorusuna yanıt arayan oyun severlerin ödeme işlemlerinde bu konuların dışında merak ettikleri tüm sorular için kurulan chipcin.com canlı destek hattı oyun tutkunlarının en sık online oldukları saat aralığı olan 10:00 – 03:00 saatleri arasında üyelerle birebir iletişim hizmeti vererek sorularınızı profesyonel editörlerin cevaplamasına olanak sağlar.

 
Daha ayrıntılı bilgi için ödeme yöntemleri bölümünden Kredi Kartı İle Ödeme ye giriş yapabilir veya aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
1. Yükleme yapacağınız tutarı seçiniz veya bakiye tutarını girdikten sonra Devam Et butonuna tıklayınız.
2.Açılan Gpay ortak ödeme sayfasındaki kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz.
3.Sonrasında bankanızın 3D Secure sayfasına yönlendirileceksiniz. Cep telefonunuza gelen 3D Secure Kodunu giriniz.
4.İşlem tamamladıktan sonra operator tarafından aranıcaksınız.Onay vermeniz gereklidir.
5.Bakiyeniz otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir.

 

Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu

Facebook’ta poker oynamanın en keyifli hali olan Zynga Texas Holdem Poker ile poker keyfini sorunsuz yaşamanız için satış ve danışma platformu bulunuyor. Chipcin.com altyapısı ile desteklenen Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu sayfasında Zynga Texas Holdem Poker chip satın alma işlemlerinizi sorunsuz halledebilir, güvenli alışveriş ile içiniz rahat bir şekilde kendinizi pokerin büyülü dünyasına bırakabilirsiniz.

Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu poker hakkında danışmanlık alabileceğiniz canlı destek hattı ile bağlantılıdır. Kullanıcıların sıklıkla online olduğu saatlere endekslenen canlı destek hattı ile Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu hakkında bilgi alabilirsiniz. Zynga Texas Holdem dünyasına ilişkin tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz bu sayfada satış işlemleri ve poker chip satın alma hakkında aklınıza takılan tüm soruları yöneltebileceğiniz destek personelleri aktif destek saatlerine birebir iletişim imkanı sunuyor.

Chipcin.com sitesinde poker chip satın alma ve Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu hakkındaki sorularınız yapay zeka ya da hazır cevaplar ile değil birebir destek personeli ile iletişime geçerek çözüme kavuşturulur. Alışveriş sırasında chip satın alma işlemi için ödeme kanalları, en uygun chip paketleri ve chip satın alırken yaşanabilecek herhangi bir sorun hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz canlı destek hattı site ana sayfasında yer almaktadır. Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu chiplerin birim fiyatını görebileceğiniz, ihtiyacınız kadar chip satın alabileceğiniz bir sanal alışveriş platformudur.

Chipcin.com adresinde Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu kuralları net ve tartışılamazdır. Size ait banka bilgileri ve diğer kişisel bilgiler hiçbir site görevlisi tarafından istenmez ve sizden de bilgilerinizi paylaşmamanız rica edilir. Güvenlik altyapısı geliştirilmiş Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu, oyun içi alışverişlerinizde farklı ödeme kanalları ile güvenli alışveriş yapabilmeniz için düzenlenmiştir. Mobil ödeme ile chip satın alma, kredi kartı ile çip satın alma gibi işlemlerinizde size ait şifreleri kullanarak alışverişinizi sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Zynga Texas Holdem Poker çip satın alma işleminizi gerçekleştirdiğiniz Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu oyun severlerin ‘çip satın almak istiyorum’ ya da ‘ucun çip satışı’ gibi konularda aradıklarını bulabilecekleri bilgilendirici metinler içerir. Oyun heyecanınızın yarıda kalmaması için düzenli olarak chip satın alma işlemi gerçekleştirebileceğiniz bu platformda diğer oyuncularla birlikte alışverişinizi tamamlayarak tekrar rakip olacağınız Zynga Texas Holdem Poker masalarına kısa sürede oturmanız için sistem hızlı çalışmaktadır.

Gerekli teknik altyapı ile donatılan Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu chip satın alma işlemini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için güvenlik kadar hizmet hızına da önem verir. Kötü niyetli bilgisayar korsanları tarafından kredi kartı ve banka kartı gibi finans gizliliği olan bilgilerinize ulaşılamaması için geliştirilen güvenlik önlemleri, hizmet hızını ve kalitesini asla etkilemez. Ziyaretçilerin tüm taleplerini karşılayarak siteden memnun ayrılması için kendisine misyon edinen chipcin.com editörleri gerek canlı destek hattı ile gerekse site altyapısındaki iyileştirmelerle bu misyona hizmet etmektedir.

2003 yılından bu yana oyun dünyasındaki faaliyetine devam eden chipcin.com adresinde Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu kullanarak alışverişlerinizi uygun fiyata ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 13 yıllık tecrübe ile hizmet veren chipcin.com’da güvenliğiniz ve alacağınız hizmetin kalitesinden memnun bir şekilde ayrılmanız görev olarak kabul edilir. Zynga Texas Holdem Poker chip satın alma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için ana sayfada bulunan yönlendirmeleri takip ederek Zynga Texas Holdem Poker Satış Platformu sayfasına ulaşabilirsiniz. 

Facebook’ta bir poker çılgınlığı başladı ve aldı başını gidiyor. İnsanlar kendilerini öyle bir kaptırdılarki bu oyuna hergün günün büyük bir bölümünü pokerde geçirenler bile var. Bu oyuna yeni başlayanlar “aaa ben niye kazanamadım, bu nasıl kazandı!” diyorlardır mutlaka. İşte bu arkadaşlara yardımcı olmak için Texas Hold’em Poker nasıl oynanır, hangi kartlar kazandırır, nasıl daha çok kazanılır gibi sorularınıza cevap veriyoruz.

Öncelikle bilmeniz gereken hangi kartların kazandırdığı…

STRAİGHT FLUSH

Straight Flush

Straight Flush


Diyelimki elinizde kupa bacak ve kız var, yerde de kupanın 8, 9 ve 10’u açıldı. Kesinlikle siz kazanırsınız. Başka birinde kupa as, papaz bile olsa yine de siz kazanırsınız. Çünkü hem renk, hem de sıra yapmış olursunuz. Çok ender görülen ellerden biridir. Hemen yanındaki örnekte sinek renk ve sırayı görüyorsunuz. Bu ellere sahipseniz elinizdeki bütün chipleri vurun çünkü kazanacaksınız :)

4 OF A KİND

4 Of A Kind

4 Of A Kind


Straight Flush’dan sonra en iyi eldir. Elinizin hiçbir önemi yoktur. Önemli olan aynı 4 kağıdı tutturmuş olmaktır. Diyelimki elinizde bacak ve 2 var. Yerde 3 tane bacak açıldı, o zaman kesin siz kazanacaksınız diyebiliriz. Çünkü straight flush ile 4 of a kind’in aynı elde olma ihtimali hesaplamadım ama milyarda bir olur desem yeridir. Ben daha hiç karşılaşmadım 4 of kind olan bir elde başka birinin straight flush yaptığına. Bu nedenle hiç korkmadan vurun.

FULL HOUSE

Full House

Full House


Diyelimki elinizde 2 ve 4 var. Yerde açılan 5 kağıt içinde de 4, 4 ve 2 açılırsa full house yapmış olursunuz. Bu tür ellerde biraz dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Çünkü, diyelimki elinizde 2 ve 4 var, yerde açılanlar ise (4, 4, 2, 5, 9) Sizin yapmış olduğunuz beşli şu şekildedir: (4, 4, 4, 2, 2) ama başka birinin elinde (4, 5) ya da (4, 9) çıkarsa o kazanır. Çok çok düşük bir ihtimaldir ama yinede ihtimaldir bilginiz olsun. Bu eli yapanların kaybettiğini henüz görmedim :)

FLUSH

Flush

Flush


Aynı renkten bir beşli yapmak. Sık sık karşılaşılan ellerden biridir. Birkaç oyunda bir bu tür ellerle karşılaşmanız çok muhtemeldir. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekiyor. Elinizde maça 8 ve kız var diyelim. Yere de maçadan 9, 5 ve papaz açılırsa büyük ihtimalle kazanırsınız. Ancak az görülmesiyle birlikte şöyle bir ihtimalde bulunuyor: Diyelimki elinizde karo 4 ve kız var. Yerde karodan 7, 2 ve 10 açıldı. Büyük ihtimalle siz kazanırsınız ancak başka birinin elinde de karo as ve 3 çıktı diyelim, o kazanır, siz kaybedersiniz. Şöyle bir durumda olabilir: mesela elinizde iki tane karo var. Yerde dört tane karo açılırsa kesin siz kazanırsınız diye bir şey yok. Sizin elinizde papaz, kız var diyelim, başka birinde o renkten bir tane as olması onun kazanması demek.

STRAİGHT

Straight

Straight


Çok görülen ellerden biridir. Bu tür ellere dikkatli olmanızda fayda var. Flush yapanlar çıkabilir, straight’ı sizden büyük olanlar da olabilir. Diyelimki elinizde kupa as ve sinek papaz var. Yerde de karo 10, kupa bacak ve sinek kız açıldı. Bu durumda siz kazanırsınız. Poker Nasıl Oynanır Buna kent, sıra yapmak denir. Dikkatli olmanızda şu şekilde fayda var. Straight yaptığınız elde sizden daha büyük bir straigt yapan olursa o kazanır. Straigt yaptığınız elde flush yapanlar çıkabilir. Bunlarla sık sık karşılaşıyoruz.

3 OF A KİND

3 Of A Kind

3 Of A Kind


Aynı değerde 3 kağıdı oluşturmaktır. Sizin en çok canınızı yakacak olan kağıtlardan biridir. Çünkü pokerde genellikle elleri en büyük kağıdı tutturanlar almaktadır. Sizde en büyük kağıdı tutturdum derken başka biri 3 of a kind yaptıysa o kazanır. Örnek vereyim size. Elinizde (9, 10) var diyelim. Yerde açılan beş kağıt ise (2, 3, 6, 8, 10) siz 10 ile kazanacağınızı düşünürken benim elimde (2, 2), (3, 3), (8, 8) gibi kağılar var ise siz değil ben kazanırım. Çünkü 3 of a kind yapmış olurum.

2 PAİR

2 Pair

2 Pair


Çok karşılaşılan durumlardan biri de 2 pair’dir. Elinizdeki farklı değerdeki iki kağıttan yerde de çıkmasıdır. Mesela elinizde kız ve 5 var diyelim. Yerde de kız ve beş açılırsa büyük ihtimalle siz kazanırsınız. Her zaman alan bir kağıt değildir ama büyük ihtimalle kazanırsınız.

PAİR (2 OF A KİND)

Pair

Pair


Diyelimki elinizde iki tane bacak var. Yerde 2, 5, 6, 9 ve 10 açıldı. Yukarıdaki straight, flush, pair vb. Yapabilen yok ise büyük ihtimalle siz kazanırsınız. Ancak bazı ellerde sizinkinden daha büyük bir pair yapanlarda çıkabilir. Mesela kız, kız ya da as, as’I olanlarda olabilir. Bu nedenle dikkatli olmalısınız.

YÜKSEK KART

En çok karşılaşılan ellerden biridir. Yerde bulunan en yüksek kağıda sahip olan kazanır. Mesela elinizde as ve 2 var diyelim. Yere açılan kartlar (as, 5, 8, 10, papaz). En yüksek kartı siz tutturduğunuz için siz kazanırsınız. Ancak bunun istisnalarına da çok rastlanmaktadır. Aynı elde benim elimde de (as, 3) var ise bu durumda da ben kazanırım. Yerde bir sayıdan 2 tane var ise eğer chipleri sizinle paylaşırım.

POKERDE NASIL DAHA ÇOK CHİP KAZANILIR?

Pokerde kazanabilmek için sağlam ellere girmeli, risk almaktan mümkün olduğunca kaçınılmalı. Ancak bu şekilde davrandığınızda da bu oyundan zevk alamazsınız. Bu nedenle oyun içinde bazı inceliklerden size bahsetmek istiyorum. Hangi ellere girilir, hangilerine girilmez. Aslına bakarsanız her elin oyunu kazanma ihtimali vadır. Ancak bazı ellerin ihtimali yüksekken, bazılarının çok düşüktür.

Kazanma ihtimali yüksek olan eller:

Elinizdeki kağıtların yüksek ve birbirine yakın olması: (3, 4), (7, 10), (6, 8)
Elinizdeki kağıtların aynı renkten olması: Karo 2 ve karo 10 ya da kupa 8 ve kupa papaz gibi ellerin de kazanma ihtimalleri oldukça yüksektir.
Elinizdeki kağıtların yüksek olması: (as, bacak), (as, papaz), (papaz, kız), (papaz, 10)

Masada eli sağlam olan biri nasıl anlaşılır?

Masada eli sağlam olan biri var mı, yok mu diye merak ettiğimde bunu anlamak için “raise” çekerim, parayı arttırırım. Eli sağlam olan kişi bunu görür, hatta ikinci bir “raise” çeker. Bu durumda elim sağlam değilse folt derim. Bir çok oyunda raise çekmek rakiplerinizi korkutur ve oyuna ortak olmalarını engeller. Hatta kazanabilecekler bile risk almaktan çekinerek folt diyebilirler. Eğer yüksek bir masada oynamıyorsanız bu taktiği kullanmanızda fayda vardır.

Blöf Yapmak

Her masada blöf yapılmaz. Öncelikle bunu bilmelisiniz. Blöf yapmak kısadan kazanmaya çalışmaktır ama blöf yapanların çok kazandığını hiç görmedim. Önemli olan blöfü yerinde, zamanında ve doğru masada yapmaktır. Şahsen blöf yapanları pek sevmem. Elinize göre oynamanızı tavsiye ederim. Blöf alışkanlık haline gelebilir ve çok kaybetmenize neden olabilir.

Psikolojik Baskı Yapmak

Her insanın duygusal bir yönü vardır. Bu nedenle karşınızdakinin dengesini ne kadar çok bozarsanız, o kadar çok kaybetmesini sağlayabilirsiniz. Onun kaybetmesi de bir anlamda sizin kazanmanız olur. Peki nasıl psikolojik baskı yapabilirsiniz. Mesela kazandığınız bir elden sonra ona “tavuk” gönderebilirsiniz :) Bu sinirlerini bozacaktır ve daha çok saldırgan olmasına neden olacaktır. Yine kaybettiği bir elden sonra ona 1-2 chip göndererek yine kızmasını sağlayabilirsiniz. Başka yöntemlerde var ama onları söylememe gerek yok, size yeterince yaşatacaklardır :)

Blöfçü Olduğunuzu Düşünmelerini Sağlamak

Blöfçü olduğunuzu düşünmelerini sağlamak, size çok kazandırabilir. Nasıl kazandırır? Şöyleki, elinizde hiçbir şey yok diyelim. Çokta fazla chiple’de oturmadınız masaya. Bütün kağıtlar açıldı ve kazanamıyacağınız kesin gibi. Raise’e basıp rakiplerinizi korkutmaya çalışın. Eli sağlam olan bunu görecektir ve sizin onu korkutmaya çalıştığınızı anlayacaktır. Sizinde blöfçü olduğunuzu düşünecektir. Başka bir oyunda yine karşılaştığınızda ona bu sefer eliniz sağlam diyelim. Ne kadar raise yaparsanız yapın, onun elinde de az çok bir şey varsa bunları görecektir. Çünkü sizin blöfçü olduğunuzu düşünüyor. Eller açıldığında ise büyük bir miktarı masada bırakmış olacaktır. Bu şekilde kaybettiğinizden fazlasını kazanmanız mümkün. Bu yöntemi uygulayacaksanız masaya ilk oturduğunuzda bunu yapın ve herkese gösterin. Diğer oynadığınız ellerde size önyargılı davranacaklar ve hep blöf yaptığınızı düşünecekler. Bu da onların çok kaybetmelerine, sizin çok kazanmanıza sebep olacak.

Masadaki Oyuncuları Tanımak

Masada oynayan her oyuncuyu iyi analiz etmelisiniz. Bir iki örnek vereyim size. Mesela bir oyuncu hep folt diyorsa, çok az oyuna katılıyorsa ondan çekinmenizde fayda var. Çünkü bu tür kişiler elleri sağlam olduğunda oyuna girerler. Siz raise’a bastığınızda ikinci kez raise yapan birinden korkun. Büyük ihtimalle eli sizden daha sağlamdır. Sessiz oyunculardan korkun. Mesela biri hiç raise yapmıyor ama yapılan bütün raise’leri görüyorsa ve son kağıt açıldığında da yüksek miktarda chip koyuyorsa masaya çok büyük ihtimalle eli çok sağlamdır. Poker Nasıl Oynanır Bu şekilde davranmalarının nedeni kimseyi korkutmadan masada en fazla chipin birikmesini sağlamak ve oyunun sonunda da ellerindeki bütün chipleri riske ederek maksimum kazancı sağlamayı düşünürler.

Büyük Masalarda Oynamak

Büyük masalarda oynayarak daha fazla kazanabilirsiniz. Küçük masalarda çok fazla kazanmanızın imkanı yoktur. Ben kısa bir süre önce 250 k ile binlerce defa oynayabiliyorken şimdi masada yeri görmek için 2 m koyduğum masalarda oynayabiliyorum. Bu masalarda çok kazanırsınız ama çokta kaybedersiniz. Çok kazanmak için yukarıda saydığım yöntemleri iyi bilmeli ve iyi uygulamalısınız. Ancak çok kazanmak için büyük masada oynamak şart.

Nerede Duracağınızı Bilmeli ve Duygularınızı Kontrol Etmelisiniz

Birçok arkadaşım çok iyi oynamalarına rağmen birgün sonra bir bakıyorum hiç chipleri kalmamış. Bunun nedeni nerede bırakacaklarını bilmemelerinden ve duygularını kontrol edememelerinden kaynaklanıyor. Nerede duracağınızı bilmelisiniz. Yani kazanıyorsunuz diyelim. 50 m’diniz. 80 m oldunuz, 90 m oldunuz diyelim. Ama son birkaç oyundur hep kaybediyorsunuz. Daha fazla kaybetmeden ara vermenizde fayda var. Çünkü kazanmaya başladığınızda çok kazanacağınız gibi, kaybetmeye başladığınızda da çok kaybedebilirsiniz. Az önce 90 m vardı, şimdi kaybettim 80 m’e düştüm. Tekrar 90 m olmalıyım deyip oynadıkça oynarsanız büyük ihtimalle kaybedersiniz. Duygularınızı kontrol etmelisiniz. Kendinize bir sınır koymanızı tavsiye ederim. Mesela 100 m chipiniz var diyelim. 2 ya da 4 m’lik masalarda oynuyorsunuz. Kendinize bazı sınırlar koyun. Mesela bugün en fazla 20 m kaybedebilirim. 20 m’den fazla kaybedersem bugün için ara veririm ve yarın devam ederim. Aynı şekilde 100 m var. Bugün 130 m’in üzerine çıkarsam ara vereyim. Bu tür davranışlar kesinle çok kazanmanızı veya çok fazla kaybetmemenizi sağlayacaktır. Kendinize bu tür kurallar koyun ve herzaman kurallara uymaya çalışın.

Ana Sayfa

Siteye adım attığınız andan itibaren sizleri etkileyici bir tasarımın beklediğini görebiliyorsunuz. Bu güçlü tasarsımın yanı sıra güçlü bir alt yapı ile hizmet veren adresimiz, beklentilerinize görsel anlamda yanıt vermeye de ekstra özen gösteriyor. Ulaşmak istediğiniz her bölüme ana sayfadaki butonlar üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz. Alt kategoriler ile birlikte erişimi daha basit hale getirdik ve bu da siteyi daha işlevsel hale getiriyor diyebiliriz. Ana sayfada yer alan menüler ve güncel haberler ile birlikte Zynga ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara sizler de kolayca ulaşabiliyor ve ücretsiz olarak bilgi alabiliyorsunuz. Chip satışı ile birlikte bilgi vermeyi de ihmal etmiyor ve sitse ziyaretçilerimize daha keyifli vakit geçirmeleri için farklı seçenekler sunuyoruz.

Ödeme Yöntemleri

Yapacağınız alış verişler için neye ne kadar ödeyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız eğer sizler de bu bölümdeki yerinizi alabilirsiniz. Chip satışı ile birlikte sizlere bilgi aktarmak adına bu bölümü oluşturduk ve canlı destek hattına bağlanmadan ne kadar ödeme yapacağınızı ya da ne kadar miktar satın alabileceğinizi görebiliyorsunuz. Az önce de bahsettiğimiz gibi işlevsellik bakımından sınıfının en iyisi olan sitemiz, daha kullanışlı ve daha özel bir platform sunuyor ve bu platform sayesinde sizler de alış verişlerinizi daha güvenilir, daha sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Oyunlar

Bu bölüm aslında en çok işinize yarayacak bölüm diyebiliriz. Biz bir chip satışı sitesiyiz ve bu bölümde de hangi oyunlar için alış veriş yapabileceğiniz yer alıyor. Görsellerin yer aldığı ve oyunların listelendiği bu butona tıklayarak sizler de alış verişleriniz için tercihlerinizi yapabilirsiniz. Satışını yaptığımız oyunlar yer alıyor ve görseller sayesinde daha kusursuz bir sunum hazırlanıyor. Yeni oyunlar eklendiği takdirde sitemizin en üst kısmında gösteriliyor ve bilgi almanız da bu sayede çok daha kolay hale geliyor.  Oyunlar bölümünden hemen sonra karşınıza çıkan destek merkezi butonunu da detaylı bir şekilde inceleyelim ve bu bölümde nelerin yer aldığına hep birlikte göz atalım.

Destek Merkezi

Sorularınızı sorabileceğiniz ve yanıt alabileceğiniz bir platform arıyorsanız eğer bu buton üzerinden bu isteklerinize kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Profesyonel bir sıkça sorulan sorular yani SSS bölümü oluşturduk ve bu bölüm sayesinde sizler de merak ettiklerinizi daha detaylı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Chip satışı ile birlikte insanların merakını gidermek ve siteyi daha yakından tanımalarını sağlamak adına da gereken her şeyi yapıyoruz ve bu da sitemizin ne denli kullanışlı ve profesyonel olduğunu ortaya koyuyor. Beklentilerinize daha güçlü bir şekilde yanıt vermek adına bu tür detayları bir adım daha öne çıkartıyor ve sizlerin desteğini almaya çalışıyoruz. Merak ettiğiniz her sorunun yanıtı burada var ancak ben yine de yetkili bir isim ile görüşmek istiyorum derseniz canlı destek ekibimize ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

Haberler/Hakkımızda/İletişim

Chip satışı için profesyonel hizmet alabileceğiniz sitemizde haberler butonu ile birlikte oyun ve güncellemelerin yanı sıra fiyatlar hakkında da bilgi alabiliyorsunuz. Hemen yanında yer alan hakkımızda butonu da bizi daha yakından tanımanızı sağlayan bir buton olarak karşınıza çıkıyor ve sitemizin sağladığı hizmetleri karşınıza çıkartıyor. Ve son olarak iletişim butonu ile karşınızdayız. Site yetkili isimlerine nasıl ulaşabileceğiniz ve hangi numaralar ya da mecralar üzerinden ulaşabileceğiniz de bu buton ile birlikte karşınıza çıkıyor. Kusursuz bir şekilde karşınıza çıkmayı tercih ediyoruz ve bunu da en iyi şekilde yapmak adına ekstra gayret gösterdiğimizi belirtmek isteriz.

 

 

 

Online Alış Veriş

Online alış veriş sitesi olarak sektöre adım atan chipcin, her geçen gün kendini geliştiren ve büyüme kaydeden adreslerden bir tanesidir. Zynga chip al aramalarında en üst sıralardaki yerini alan ve geniş bir kitleye hitap eden sitemizi sizler de ziyaret ve tercih edebilirsiniz. Zynga poker ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları bu adreste yer alıyor ve her geçen gün güncel bilgiler ile birlikte site daha güçlü hale getiriliyor. Bununla birlikte chip satın almak isteyen kullanıcılara da kapılarını ardına kadar açan sitemiz, en uygun rakamlar eşliğinde hizmet veriyor ve bu anlamda da beklentileri kusursuz bir şekilde karşılıyor.

Chip Satışı Yapıyoruz

Zynga Poker oyununun her geçen gün biraz daha popüler hale geldiğini biliyoruz ve bu popülarite ile birlikte emin olun oyunun reklamı da çok daha kusursuz bir şekilde yapılıyor. İnsanlar artık arkadaşlarına bu oyunun davetini gönderiyor ve daha fazla insanı bilgilendirmek istiyorlar. Bu kadar güçlü bir oyun ile piyasaya çıkmak gerçekten etkileyici ve bizler de bu güçlü oyunun takibini en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Zynga chip al hizmeti ile birlikte merak ettiğiniz tüm sorulara da yanıt veriyoruz. Poker oynamadan önce sizler de sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgilere tek bir tık ile bu adres üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Online Oyun Ürünleri Marketi

Türkiye’nin en uygun fiyatlı online oyun ürünleri marketi sloganı ile sektöre iddialı bir giriş yapan sitemiz, zynga chip al hizmeti ile de sizleri memnun etmeyi başarıyor. Chip fiyatları konusunda diğer siteler ile bir kıyaslama yaparsanız eğer rakamların çok daha uygun olduğunu ve insanların bizi neden daha fazla tercih ettiğini sizler de göreceksiniz. Kaliteyi düşürmeden uygun fiyatlar ile hizmet veren bu güvenilir adres, an itibarıyla sınıfının en iyisi olarak karşınıza çıkıyor. Her geçen gün biraz daha büyüyor ve hizmet ettiğimiz kitleyi biraz daha genişletiyoruz. Merak ettiğiniz soruların yanıtını almak ve detayları öğrenmek adına sizler de incelemelerinizi yapabilirsiniz.

İletişim Kurmak Çok Kolay

Sitemizin, diğer adreslerden bir adım önde olmasının ve daha çok tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de kesinlikle iletişimi daha kolay hale getiriyor olmasıdır. Gerçekten bu işe gönül vermiş olan insanlar ile birlikte hareket ediyor ve siz değerli dostlarımıza nasıl daha kusursuz hizmet sunabileceğimizi düşünüyoruz. Zynga chip al işlemlerinin yanı sıra iletişim konusunda da sizlere kolaylık sunmayı tercih ediyoruz. Canlı destek ekibimiz her an aktif ve robot değil gerçek insanlardan hizmet alıyorsunuz.

Zynga chip al sitelerini incelediğinizde genellikle iletişim konusunda büyük sıkıntılar yaşandığını sizler de görebilirsiniz ve bu incelemeler de sitemize bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Canlı destek ekibimiz ile dilediğiniz an sohbet edebiliyor ve merak ettiğiniz soruları da iletebiliyorsunuz. Size yardımcı olması adına deneyim sahibi bir ekip hazırladık ve bu ekibe de fazlasıyla güveniyoruz. Yaptıkları işten büyük keyif alan ve bu işi kusursuz bir şekilde ortaya koyan çağrı merkezi ekiplerimiz ile birlikte artık sorularınız yanıt buluyor. Poker oyunu ve chip fiyatları ile ilgili merak ettiniz her şeyi sorabilirsiniz çünkü ekibimiz bunun için var! İletişim çok kolay olduğu sitemiz sayesinde artık istediğiniz her an chip satın alabilecek ve bunu da en hızlı şekilde yapabileceksiniz. İnceleyin ve sizler de tercihinizi ne kadar doğru bir adresten yana yaptığınızı fark edeceksiniz…

 

Engellenmiş Uygulamalar

Sosyal mecraların en büyüğü olan ve kullanıcı sayısı ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Facebook, çok sayıda uygulamayı da bünyesinde barındırmaya devam ediyor ve bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar çok daha keyifli ve çok daha güzel vakit geçirebiliyor. Bazı uygulamalar ise sizler tarafından ya da sosyal mecra tarafından engellenebiliyor ancak merak etmeyin bu uygulamaları dilediğiniz an yeniden aktif hale getirebiliyorsunuz. Engellenmiş uygulamalar sekmesi sayesinde bu uygulamalardan gelen bildirimleri de kapatmış oluyorsunuz ve arkadaşlarınız herhangi bir şekilde sizlere istek gönderemiyor. Chip satışı yapan sitemiz de bu konuda nasıl bir yöntem ya da yol izlemeniz gerektiğini sizlere detaylı bir şekilde aktarıyor. Dilerseniz hep birlikte göz atalım…

Engellenmiş Uygulamaları Görüntüleme

Sağ üst kısımda yer alan hesap bölümüne tıklayarak hesabınızın detaylarını görüntüleyebiliyorsunuz ve bu sekmede alt kategoriler olarak yer alan Engellenenler listesi ve engellenen uygulamalar yer alıyor. Engellenen uygulamalara tıkladığınız anda daha önce sizin tarafınızdan engellenen uygulamaları görebiliyorsunuz. Engeli kaldır diyerek bu uygulamaları yeniden aktif hale getirebiliyorsunuz. Chip satışı yapan sitemiz bu tür konularda sizleri bilgilendirmeyi tercih ediyor çünkü biliyorsunuz ki Poker oyununu Facebook üzerinden de oynayabiliyorsunuz ve haliyle daha önce engellediyseniz bu oyuna ulaşmanız da mümkün olmuyor ve bahsettiğimiz şekilde engeli kaldırmanız gerekiyor.

Zynga Poker

Facebook uygulamaları arasında da yerini alan bu özel oyun, grafikleri ve gerçeği andıran yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bizler de site olarak chip satışı ile bu oyunun belli bir bölümünde yerimizi alıyoruz. Bir dönem bu oyundan gelen bildirimleri engellemek adına uygulamayı engellemiş olabilirsiniz ancak yeniden oynamaya karar verdiyseniz az önce bahsettiğimiz şekilde engeli kaldırmak saniyelerinizi almayacaktır. Bu kusursuz oyun ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı sitemizi sizler de tercih edebilir ve oyunu daha yakından tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz. Engellenmiş uygulamaları nasıl kaldıracağınızı anlattık ve dilerseniz uygulamaları engellediğinizde size nasıl bir geri dönüşü olacağını da hep birlikte incelemeye çalışalım ve bu konu hakkında sizleri de bilgi sahibi yapalım.

Engellenen Uygulamalar Sonrası Bildirimler

Oyunlardaki etkileşimi arttırmak ve daha fazla insana ulaşabilmek adına arkadaş davetini öngören bazı detaylar karşımıza çıkıyor ve haliyle Facebook üzerinden farklı insanlar tarafından çok fazla bildirim alıyoruz. Bu bildirimler zaman zaman can sıkıcı olabiliyor ancak merak etmeyin Facebook bu konuda sizlere yardımcı oluyor ve uygulamaları engellemenize de fırsat sunuyor. Az önce de belirttiğimiz gibi bu uygulamaları dilediğiniz an aktif hale de getirebiliyorsunuz ve bunu yapmak saniyelerinizi almıyor. Uygulamaları engellediğiniz takdirde bu uygulama ile ilgili tek bir haber ya da bildirim almıyorsunuz. Davetli listelerinden siliniyorsunuz ve sizi hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Chip satışı yapan adresimiz bu konuda detaylı bilgiler sunarak sizleri de fikir sahibi yapmaya devam ediyor.

Bildirimlerden Kurtulun!

İşimiz yalnızca chip satışı yapmak değil! Sosyal mecralar ve bu mecra üzerinden oynanan en özel oyunlar hakkında bilgi vermeyi de tercih ediyoruz. Farklı bir konsepte sahip olan sitemiz sayesinde sizler de alış verişlerinizi yapabilir ve bunun yanı sıra oyunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bildirimlerden kurtulmak istiyorsanız eğer uygulamaların nasıl engelleneceğini de bilmeniz gerekiyor. Uygulama ayarlarından sizler de çok sayıda uygulamayı görüntüleyebiliyor ve engelle butonu ile birlikte bu uygulamaları engelleyebiliyorsunuz. Artık sizse hiçbir şekilde bildirim gelmiyor ve oyun davetleri ile birlikte bildirim kutunuz da dolup taşmıyor. Gayet kolay ve hızlı bir süreç… 

 

Oyun Dünyası

Gelişen ve büyüyen sektörlerden bir tanesi ve bu sektörde yer alan yerli oyun firmalarının olduğunu da görebiliyoruz ancak biraz daha zamanımız var ve henüz yeterli düzeyde olmadığımızı da belirtmek isteriz. Oyun dünyasında yer alan markalar genellikle oyuncuya hitap edebilecek ve görselliği bir adım öne taşıyacak güçlü senaryoları tercih ediyor ve bilgisayar teknolojisi de bu yüksek grafiklere uyum sağlamak adına her geçen gün biraz daha gelişiyor. Bizler de Poker chip satışı yapan sitelerden bir tanesi olarak oyun sektörünü yakından takip etmeye özen gösteriyor ve Zynga markasını kıskaca alıyoruz. Malumunuz son dönemde çok daha ön planda ve yediden yetmiş yediye herkesin tercih ettiği oyunların yapımcısı firması olarak hizmet veriyor…

Bedava Oyunlar ve Uygulamalar

Gerek pc dünyasında gerekse de konsol dünyasında ve hatta mobil dünyada karşınıza çıkan çok sayıda bedava oyun var ancak bedava oyunlar emin olun sizleri belli oranda tatmin ediyor ve bir tık ileriye geçemiyorsunuz. Zynga Poker gibi ücretli oyunlar çok daha keyifli çünkü sizlere vaad edilen bir şeyler var ve oyun çok daha ilgi çekici bir hal alıyor… Poker chip satışı yapan sitemiz de bu oyun ile ilgili tüm detayları ve bilmek istediklerinizi sizinle paylaşıyor. En uygun rakamlar ile birlikte taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt veriyor ve sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. Bedava oyunlar da elbette oynanabilir ancak paralı oyunların daha keyifli olduğu bir gerçek ve bu gerçeği de tüm oyun severler kabul etmiş durumda

Zynga ile Oyun Dünyasına Hızlı Bir Giriş Yapıyoruz

Oyun yapımcıları arasında belki de en popüler adres… Zynga, Facebook uygulamaları ve çok daha fazlası ile birlikte oyun dünyasına hızlı bir giriş yaptı! Aslında bu marka uzun süredir piyasada idi ancak sosyal mecraların popüler hale gelmesi ile birlikte kendini çok daha iyi bir şekilde pazarladı ve kusursuz bir şekilde ilerlemeye de devam ediyor. Bu ilerlemeye ortak olmak ve marka hakkında bilgi almak isterseniz eğer sizler de Poker chip satışı hizmeti sunan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Poker oynamayı seviyorsanız eğer ve oyun sürenizi biraz daha uzatmak istiyorsanız chip alış verişleri yapmak durumundasınız ve sitemiz de bu konuda sizlere elinden gelenin en iyisini sunuyor. Daha uygun rakamlar ile daha fazla chip satın alabilmek mümkün. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek bizim yegane görevimizdir ve bu görevi de layıkıyla yerine getiriyoruz.

Hızlı Alış Veriş

Site olarak hızımıza hız katıyor ve siz değerli dostlarımıza zaman kaybı yaşatmamak adına gereken her şeyi yapıyoruz. Poker chip alış verişlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapabilmeniz adına tüm detayları ön planda tutuyor ve kendimizi de geliştiriyoruz. Canlı destek hattımıza bağlanarak dakikalar içerisinde sizler de taleplerinize yanıt alabilirsiniz. Sitemizden alış veriş yapmak diğer adreslere göre çok daha kolay ve aslında diğer sitelerden daha fazla tercih ediliyor olmamızın en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Kapılarımız sizlere açık ve istediğiniz zaman gelip incelemelerinizi yapabilirsiniz.  Poker oynamayı seviyor ve chip alış verişlerinizi de güvenilir bir adresten yaparak oyunlarınıza hız kesmeden devam etmek istiyorsanız eğer sizler de ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veriyor ve bu yanıtların karşılığını da en uygun rakamlar olarak belirliyoruz. Farkımızı sizler de hizmet aldığınızda görecek ve sitemizin ne denli güvenilir olduğunu da daha iyi anlayacaksınız.

 

 

 

Online Oyunlar ve Hileler

Online dünya aracılığı ile çok sayıda oyuna ortak olabiliyor ve ücret ödemeden bu oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabiliyoruz. Bazı oyunlarda hileye ihtiyacımız oluyor ancak bunu hiçbir zaman tasvip etmediğimizi belirtmek isteriz çünkü hem oyunun eğlenceli kısmını atlamış oluyorsunuz hem de diğer oyunculara büyük bir haksızlık söz konusu oluyor. Legal olarak oyunlarınıza devam etmenizi tavsiye ediyoruz ve poker oyunu ile ilgili piyasada yer alan birçok hilenin ise geçersiz olduğunu ve işe yaramadığını belirtmek isteriz. Zynga bu konuda tüm önlemleri almış durumda ve kullanıcılara çok daha güvenilir bir ortam sunmayı da başardığını görebiliyoruz.

Holdem Poker Chip Hilesi

Chip satışı yapan sitemiz bu konuda sizleri uyarıyor. Değerli arkadaşlar böyle bir hile söz konusu değil ve bu hile için paranızı alan sahtekarlara karşı da sizleri uyarmak isteriz. Legal olarak hizmet almanız ve para karşılığı gerçek chiplerinizi satın almanızı tavsiye ediyoruz. Sitemiz gayet güvenilir bir platform olarak karşınıza çıkıyor ve sizlere bu konuda uygun rakamlar karşılığında hizmet veriyor. Yapacağınız herhangi bir hile ne yazık ki geçerli olmayacak ve size chip kazandırmayacaktır. Zynga bu tür bir şeyi tespit ettiği an hesaplarınızı ortadan kaldırıyor ve sizi oyun dışı bırakıyor.

Zynga, Güvenilir Bir Platform

Chip hilesi adı altında çok sayıda yazı ve başlık karşımıza çıkıyor ancak her zaman söylediğimiz gibi bu tür bir şey söz konusu bile değil! Chip satışı yapan sitemizden legal olarak alış verişlerinizi yapmanız çok daha doğru olacaktır ve bu sayede hesaplarınız da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Zynga bu konuda önlemlerini arttırıyor ve daha adil bir oyun sunabilmek adına gerekli denetim ve kontrolleri de kusursuz bir şekilde sürdürüyor. Zynga gibi bir markanın hata yapması söz konusu değil ve zaten bir hile tespit edildiği an bununla ilgili bir güncelleme sunularak oyun daha güvenli hale getiriliyor. Paranızı boşa kaptırmak yerine sizler de chip alış verişlerinizi legal adresler üzerinden yapabilir ve oyun keyfini en iyi şekilde sürebilirsiniz.

Hileler Kesinlikle Geçersiz

Chip satışı hizmeti sunan sitemiz, hileler konusunda çok fazla soru alıyor ve biz de bu sorulara yanıt vermeye devam ediyoruz. Online dünyada konu ile ilgili bir arama yaparsanız eğer birçok sitenin ve kullanıcının kesinlikle işe yarıyor başlığı altında hile programları sunduğunu görebilirsiniz ancak bu programların büyük bir kısmı virüslü ve bilgisayarlarınıza zarar verecek olan hilelerdir. Uygun fiyatlar eşliğinde legal olarak chip satın almak dururken bu tür saçmalıklara inanmanız ve bunları denemeniz gerçekten anlamsız! Sitemizi incelerseniz eğer rakamların ne kadar uygun olduğunu görecek ve hile yerine legal alış verişi tercih edeceksiniz.

Legal Oyun Her Zaman Daha Keyifli

Hile yaparak oyun oynamak gerçekten çok zevksiz. Ne yazık ki birçok oyun çıktıktan kısa bir süre sonra hileleri de beraberinde getiriyor. Çok sayıda oyuncu da bu hileleri kullanarak oyuna devam ediyor. Kolay hale gelen oyun daha zevksiz bir hal aldığı için site olarak kesinlikle bunu tavsiye etmiyoruz. Chip satışı yapıyoruz ve her zaman legal oyunu tavsiye ediyoruz. Zynga poker oyuncusu iseniz eğer sizler de sitemizden yardım alabilir ve alış verişlerinizi de tek bir tık ile çok daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve güvenilir bir platform arıyorsanız eğer biz her daim hizmetinizdeyiz ve bunu da en iyi şekilde yapıyoruz.

Texas Poker

19. yy’da büyük kumarhaneler tarafından oynatılmaya başlanan özel bir oyun. Üzerine çok fazla taktik geliştirilmiş ancak ne yazık ki günümüzde kesin kazanma yöntemi olarak herhangi bir taktik söz konusu değildir. Oyunun mantığı çok basit olmasına rağmen sabırlı ve disiplinli olmadığınız için kaybetmeye çok daha yakınsınız. Gayet keyifli bir oyun ve belli başlı kuralları da beraberinde getiriyor. Kumarhanelerde oynatılan poker ile Zynga markasının ortaya koyduğu oyun arasında hiçbir fark yok ve hatta online olarak oynamak çok daha zevkli diyebiliriz. Her oyun gibi bu oyunun da belli bir amacı var ve Poker chip satışı yapan sitemiz de bu konuda sizlere bilgi vermeye devam ediyor…

Zynga Farkı ile Poker Keyfi

Poker oynamayı seviyorsanız ve bunu reel dünya dışında online olarak yapmak istiyorsanız eğer Zynga sizlere yardımcı olacaktır. Oyundaki kuralların hepsi aynı ve aradaki tek fark online olarak oynuyor olmanızdır. Gerçek poker keyfini sizlere yaşatan yapımcı firma beğenileri fazlasıyla toplamayı başarmış durumda ve daha da önemlisi sizlere özel bir platform sunuyor olmasıdır. Peki oyun ile ilgili detaylar nelerdir ve bilmemiz gereken terimler nelerdir dilerseniz bunlara göz atalım… Poker chip sitesi olarak poker oyunu ile ilgili bilgiler sunmanın yanı sıra satış işlemi yaptığımızı da eklemekte fayda var.

Terimler

Raise: Bahisinzi büyütmek isterseniz eğer raise demeniz ya da bu butona basmanız yeterli olacaktır. Türkçe karşılığı da arttırmak olarak karşımıza çıkıyor. Bu kelimeyi poker oynarken sık sık duyacaksınız.

Fold: Oyun başında oyuncular arasında bir kural belirlenir ve buna bağlı olarak her oyun sonunda pas diyebiliri ve geri çekilebilirsiniz ancak aksi bir durum belirtilmişse geri çekilme lüksünüz yoktur. Fold demeniz ya da bu butona basmanız yeterli olacaktır.

Call: Görmek anlamına geliyor ve arttırılan miktar kadar masaya para bırakmanız anlamına geliyor.

All in: sahip olduğunuz tüm fişleri bahise yatırmanız anlamına geliyor.

 

Poker chip satışlarına devam eden sitemiz, poker hakkında merak ettiklerinizi ve birtakım detayları sizinle buluşturmaya devam ediyor.

Chip Nedir?

Yazımızın başından bu yana poker ile ilgili birtakım detayları sizlere sunmaya gayret ediyoruz ve açıklamak istediğimiz bir terim daha var. Chip kelimesini çok fazla duyacaksınız ve anlamını da haliyle merak ediyorsunuz. Oyun içinde kullanabileceğiniz fiş ya da para olarak belirlenmiş olan detaylardır. Zynga sayesinde kulağımıza biraz daha güçlü çalınan bu detayı da öğrendikten sonra dilerseniz sitemizin poker chip fırsatlarına göz atalım. Online dünyada poker oyuncularının en çok ihtiyacı olan şeylerden bir tanesi de chiplerdir ve bizler de bu chiplerin satışını en uygun rakamlar eşliğinde yapmaya devam ediyoruz. Oyun severlin en çok ziyaret ettiği adreslerden bir tanesi olarak karşınıza çıkıyor ve beklentilerinize kusursuz bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Texas Poker ve Online Poker

Gazinoya gitmek yerine sizler de Zynga ayrıcalığı ile oyunu online dünyaya taşıyabilir ve bilgisayarlarınızın karşısındaki yerinizi alabilirsiniz. Poker chip ihtiyaçlarınıza da yine bilgisayar başından yanıt alabiliyor ve sitemizi ziyaret ederek sizler de alış verişlerinizi yapabiliyorsunuz. Texas Poker ve online poker, iki ayrı oyun değil ve aralarındaki tek fark birinin reel diğerinin ise online olarak oynanıyor olmasıdır. Zynga bu konuda muazzam bir adım attı ve çok sayıda oyun severi bilgisayar başına kilitlemeyi başardı. Site olarak biz de bu oyunu yakından takip ediyor ve chip satışları ile aslında sektörün içerisinde yer alıyoruz.

 

 

Oyun Kartları

Chip hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor ve oyun kartları ile de siz değerli oyun severlerinin beklentilerine yanıt vermeye devam ediyoruz. E pin alış verişlerinizi daha güvenilir bir adresten yapmak ve bunu da daha uygun rakamlar ile gerçekleştirmek isterseniz eğer harekete geçebilirsiniz. Deneyim sahibi bir kadro ile bu sektöre ilk adım attığımızda henüz oyun dünyası çok aktif değildi ve özellikle poker oyuncuları henüz piyasaysa çıkmamıştı ancak oyun dünyasının gelişimi ve markaların hız kazandırması ile birlikte sektör de çok daha hareketli hale geldi. Bizler de bu sektörde satışlarımıza devam ediyoruz ve siz değerli oyun severlerin güvenli bir şekilde ziyaret edebileceğini bir platform sunuyoruz.

Uygun Fiyatlar

Tempo chip e pin satışlarına devam eden ve poker ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bulabileceğiniz sitemiz, oyun severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu ilginin en büyük nedeni kesinlikle sektörün en uygun rakamlarını sunuyor olmamızdır. İnsanlar daha uygun fiyata alış veriş yapabilmek istiyor ve haliyle piyasadaki birçok siteyi de detaylı bir şekilde araştırıyor. Emin olun en uygun fiyatlar bizde ve daha da önemlisi alış verişlerinizi güvenli bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bu güveni sağlamak gerçekten kolay olmadı ve kazandığımız güveni kaybetme niyetinde de değiliz.

Hızlı Alış Veriş ve Geniş Ürün Yelpazesi

Chip alış verişlerinizin yanı sıra yakın zamanda farklı oyunlar için de hizmet vermeye hazırlanıyoruz. Geniş ürün yelpazesi çok sayıda oyun severin iştahını kabartıyor ve hedefimiz de bu yelpazeyi biraz daha genişletebilmek… Poker oyuncularının sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ev hitap ettiğimiz kitle de bu bağlamda artış gösteriyor. Her insanı memnun edebilmek gerçekten kolay değil ve özellikle para karşılığı bir hizmet sunuyorsanız bu çok daha zor oluyor. Site olarak biz bunu başarmış durumdayız ve insanların olumlu geri dönüşleri de bunu daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Hızlı alış veriş yapabileceğiniz ve çok daha güvenilir bir şekilde hizmet alabileceğiniz bu adres, poker oyuncularının favorileri arasında yer alıyor. Beklentilerinize yanıt vermek ve sizleri memnun etmek adına buradayız ve bunu da sağlamış durumdayız.

Chip Satışları

Uygun fiyatlar, hızlı ve güvenilir alış veriş için doğru adreste olduğunuzu belirtmek istiyoruz. Chip alımlarınızı daha güvenilir bir şekilde yapmanız adına sizleri direkt olarak canlı destek ekibimize yönlendiriyoruz. Karşınızdaki gerçek bir insan ve asla robot değil! Soru ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde iletebiliyor ve aynı şekilde taleplerinize de aynı şekilde yanıt alabiliyorsunuz. Poker oyuncularının gözdesi olmaya devam ediyoruz ve oyunu daha etkin hale getirebilmek adına da elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

E Pin

Poker oyun kartları için en uygun fiyatı veren bir site arıyorsanız eğer bu arayışınıza son vermenizi istiyoruz. Karşınızdayız ve kusursuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Poker oyuncularını yakından tanıyor ve onların tam olarak neye ihtiyacı olduğunu da çok iyi biliyoruz. Satın almak istediğiniz oyun kartları ya da chipler için sizler de canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilir ve taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmanızı da öneriyoruz çünkü sektörün en uygun rakamlarını sunduğumuzu bu sayede sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz. Taleplerinize yanıt vermek bizim yegane görevimizdir ve bu görevi de en iyi şekilde yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Her geçen gün büyüyen sitemiz sizlere de kapılarını açmış durumda… 

Turn Poker Chip E Pini

Chip e epini satışları ile oyun dünyasının en çok ziyaretçi kabul edilen adreslerinden bir tanesi olmayı başarmış durumdayız. Beklentilerinize daha güçlü yanıtlar verebilmek adına ürün yelpazemizi genişlettik ve bununla birlikte fiyatlarımıza da geriye çektik. İnsanlar daha uygun fiyata alış veriş yapmak istediklerinde sitemizi ziyaret ediyor ve bizler de bu ziyaretlerini daha sık gerçekleştirmeleri adına onlara büyük ölçüde kolaylık sağlıyoruz. Bu kolaylık her geçen gün daha fazla insanı sitemizde misafir etmemize de yardımcı oluyor. Oyun dünyasının yakından tanıdığı issimler arasında yer alıyor ve her geçen gün çok daha iyi bir noktaya ulaşıyoruz.

Poker Chip

Zynga chip al şeklinde bir arama ile birlikte sizler de sektörde bu konuda hizmet veren ve chip satışı yapan adresleri listeleyebilirsiniz. Oyun severlerin sayısı her geçen gün artıyor ve haliyle talepleri de artış gösteriyor. Bu taleplere yanıt verebilmek için sektörü kusursuz bir şekilde analiz etmek gerekiyor ve kalabalık çalışan kadromuz ile birlikte bu analizleri de en doğru şekilde yapıyoruz. Zynga poker oyuncusu iseniz ve sizler de chip taleplerinize daha güvenilir bir şekilde karşılık almak istiyorsanız eğer harekete geçebilirsiniz. Sitemizin kapıları siz değerli dostlarımıza her daim açık ve bu anlamda elimizden gelenin çok daha fazlasını yaptığımızı da belirtmek isteriz.

Poker Oyuncuları

Online dünya ile birlikte poker oyuncularının sayısı da her geçen gün artıyor ve bu artış haliyle bizleri de olumlu bir şekilde etkiliyor. Zynga chip al hizmeti veren ve alış verişlerinizi daha güvenilir bir hale getiren sitemizden sizler de konu ile ilgili yardım alabilirsiniz. daha az ödeyerek daha fazla chip sahibi olmak ne denli mümkün olabilir diye soruyorsanız ve bu sorunun yanıtını almak istiyorsanız eğer sizler de harekete geçebilir ve sitemizdeki yerinizi alabilirsiniz. Chip satışları ile kısa sürede büyüyen ve sorumluluklarının bilincinde bir şekilde hareket eden sitemizi ziyaret ederek bilgi almanız daha doğru olacaktır. Sorularınız ve merak ettikleriniz mutlaka olacaktır ve merakınızı gidermek adına canlı destek ekibimiz de elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor.

Uygun Fiyatlar ve daha Fazla Chip

Poker oyununda her zaman ihtiyacınız olacak olan chiplerin satışını yapıyoruz. Zynga chip al hizmeti ile sektördeki diğer sitelere de en iyi şekilde örnek olmaya devam ediyoruz ve yaptığımız çalışmalar da örnek alınıyor. Uygun fiyata daha fala chip almak bu adres sayesinde artık mümkün hale geliyor ve aslında sitemizi popüler hale getiren en önemli detaylardan bir tanesi de bu oluyor. Kendine güvenen bir ekip oluşturduk ve bu ekip sizlerin taleplerine de en doğru şekilde yanıt verecektir. Fiyatlarımızı detaylı bir şekilde incelediğiniz takdirde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve siteye olan güveniniz de belli oranda artacaktır. Bu güven ortamı bizleri de mutlu ediyor ve insanların bize olan bağlılığını da daha güçlü hale getiriyor.

Zynga Chip Alış Verişleri

Zynga chip al alış verişlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu adresin sizlere sunduğu en önemli artılardan bir tanesi de uygun fiyatlardır. Bunun yanı sıra alternatif ödeme seçenekleri ile de dikkatleri çekiyor ve insanların taleplerine yanıt veriyoruz. Bu işi iyi yapan bir siteyiz ve daha iyi yapabilmek adına çalışıyoruz. İncelemelerinizi yaptığınızda bizlere hak verecek ve sitemizin kısa sürede nasıl bu kadar büyüyebildiğini sizler de daha iyi anlayacaksınız diye düşünüyoruz. 

Chip Satışı

Alış verişlerinizi yapmak için sitemize giriş yaparak canlı destek hattımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Poker chip alış verişlerinizi çok kısa sürede ve çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Canlı destek hattı çalışanlarımız bu konuda sizlere gerekli yardımı sunuyor ve yönlendirmeler de en iyi şekilde yapılıyor. Ödemelerinizi tamamladıktan sonra chipleriniz sizlere sunuluyor ve bu olay dakikalarınızı almıyor. Bu işi bizden daha iyi yapan bir başka adres daha yok ve kullanıcı yorumlarına göz attığınızda bunu sizler de göreceksiniz. Ana sayfada yer alan fiyatlar ve chip alternatiflerini inceleyebilir ve kararlarınızı verdikten sonra canlı destek hattımıza bildirebilirsiniz.

Online Oyun Ürünleri Marketi

Oyun ürünleri satışı yapıyoruz ve poker chip satışlarımız da devam ediyor. Fiyatlarımız çok daha uygun ve daha fazla insana daha kusursuz hizmet verebilmek adına bu konuda biraz daha hassas davranıyoruz. Online oyun ürünleri satışı yapmadan önce piyasa değerlendirmesi yaptık ve analizlerimiz bizi çok daha güçlü adımlar atmaya yöneltti. Bu işi yapan sayısız site var ve rekabet de inanılmaz bir şekilde artmış durumda ancak işinizi kaliteli bir şekilde yaptığınız takdirde bu rekabet ortamından olumsuz etkilenmiyorsunuz. Beklentilerinize her anlamda yanıt almanıza yardımcı olan sitemizi sizler de değerlendirebilir ve ne denli doğru bir tercih yaptığınızı kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Hızlı İletişim

İletişim kanallarımız size daha kolay bir iletişim fırsatı sunuyor ve bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirdiğiniz takdirde sizler de beklentilerinize güçlü yanıtlar alabiliyorsunuz. Poker chip satışında sorun yaşatmamak ve alış verişlerinizi daha güvenli hale getirmeye gayret gösteriyoruz. Hızlı iletişim de bu detaylar arasında yer alıyor çünkü insanlar para ödeyerek herhangi bir ürün satın almak istediklerinde sorularına da hızlı bir şekilde yanıt alabilmek istiyor. Canlı destek ekibimiz bu konuda her daim hazır ve merak ettiklerinizi de anında yanıtlıyor. Haftanın her günü aktif bir şekilde hizmet veren bu ekibe sizler de ulaşabilir ve dilediğiniz an taleplerinizi iletebilirsiniz.

Güvenilir Platform

Bu güveni sağlamak hangi sektörde olursanız olun gerçekten kolay değil ve bizler zor olanı yapmayı seviyoruz. Başarımızın sırrı kesinlikle güven ortamını sağlayabilmek ve insanları her anlamda memnun etmektir. Bu memnuniyeti sağlamış durumdayız ve çok sayıda insanın online alış veriş yapmak adına ziyaret ettiği adresler arasında yer alıyoruz. Param kalır mı, chip alırken sorun yaşar mıyım gibi soru işaretlerine son vermiş bulunuyoruz ve eğer vaktiniz varsa bizden daha önce alış veriş yapmış olan oyun severlerin yorumlarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İnsanlar yaptıkları alış verişlerden gayet memnun ve bu memnuniyet bizim de hoşumuza gidiyor. Kazandığımız güveni kaybetmek niyetinde değiliz ve tam aksine bu ortamı daha güçlü kılmak adına gereken her şeyi yapıyoruz.

Chip Satışlarımız Devam Ediyor

Poker chip satışlarına devam ediyoruz… Sektörün en güvenilir adresine sizler de merhaba deyin. Uygun fiyatlı chip satışlarımız ile birlikte poker keyfini daha uzun süre yaşamanıza fırsat sunuyor ve sizleri memnun etmeyi de başarıyoruz. Her geçen gün bir adım daha ileriye giden ve hitap ettiği geniş müşteri portföyünü büyütmeyi başaran sitemiz, poker chip alış verişlerinizi daha uygun fiyata ve daha güvenilir bir şekilde yapmanız adına sizlerin yanında yer alıyor. Canlı destek hattımıza ulaştığınız andan itibaren step step ilerleyecek ve merak ettiklerinize de yanıt alacaksınız. Alış verişleriniz için bu hat sizlere de yardımcı olacak ve işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayacaktır. 

Alexa Onayımızı Aldık

Site olarak siz değerli dostlarımıza daha güvenilir ve daha güçlü bir şekilde hizmet vermek adına gereken her şeyi yapıyoruz. Alexa onayı ile birlikte artık site hakkında daha fazla bilgi topluyor ve sıralamamızı da görebiliyoruz. Her geçen gün biraz daha popüler hale gelen ve üst sıralardaki yerini alan sitemiz ile ilgili analizlere ihtiyacımız var ve bu analizler sayesinde hangi konumda olduğumuzu ve daha ileriye gidebilmek adına neler yapabilmemiz gerektiğini de daha net bir şekilde görebiliyoruz. Chip satışı yapıyoruz ve sektörün en güvenilir adresi olarak bu sektördeki yerimizi alıyoruz. Peki sitelerin çok sık bahsettiği ve tercih ettiği Alexa tam olarak nedir? Gelin hep birlikte bu sorunun yanıtına göz atalım…

Alexa Nedir?

Nisan 96 ile birlikte sektöre adım atan bir kuruluş diye tanımını yapabiliriz. Web sitelerinin trafikleri ve sıralaması hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz bir adres ve site yöneticileri ev sahipleri için bu kuruluşun büyük bir önem sahip olduğunu da biliyoruz. Biz onayımızı alan bir siteyiz ve bu sayede raporlamalar ve analizlerimizi de çok daha kusursuz bir şekilde yapabiliyoruz. Chip satışı ile birlikte kısa sürede gündeme oturmayı başaran ve oyun dünyasındaki birçok takipçinin ilgisini çeken sitemizi sizler de ziyaret edebilir ve site hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Nasıl Bir Hizmet Sunuyoruz?

Chip satışı ile birlikte Zyna ve poker oyunu hakkında merak edilen çok sayıda soruya da yanıt veriyoruz. Oyun severlerin sık sık ziyaret ettiği adreslerden bir tanesi olmak bizi gerçekten memnun ediyor ancak sahip olduğumuz sorumluluğu da belli oranda arttırıyor. Kalabalık bir oyuncu kadrosuna hizmet veriyor ve alış verişleri daha güvenilir hale getirmek adına da elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Satışlarımızda herhangi bir şekilde sorun yaşamazsınız ve zaten kullanıcı yorumlarına göz atarsanız bunu sizler de daha net bir şekilde görebilirsiniz. Zynga poker ile ilgili her şey bu adreste yer alıyor ve giriş yapıp incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz.

Güvenli ve Hızlı Alışveriş

Sektördeki diğer siteler ile bir kıyaslama yaparsanız eğer chip satışı konusunda bizim ne kadar güvenilir ve hızlı olduğumuzu sizler de göreceksiniz. Dakikalar içerisinde alış verişlerinizi yapabilir ve ödemelerinizi de güven çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sektörün en güvenilir adreslerinden bir tanesi olmak büyük bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor ve bizler ekip olarak bu sorumluluğu kusursuz bir şekilde almış durumdayız. Her geçen gün büyüyen ve daha kalabalık bir gruba hizmet etmeyi başaran sitemizden dilediğiniz an sizler de hizmet alabilirsiniz. Zynga gibi bir markanın güvenini sarsmak kesinlikle haddimize değil ve bunun bilincinde yolumuza devam ediyoruz.

Beklentilerinize Yanıt Veriyoruz

Zynga markasına yakışır bir şekilde hizmet ediyor ve chip satışı ile birlikte bizler de sektördeki yerimizi almaya devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde sorun yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz ve zaten yaşanacak en küçük sorunda canlı destek ekibimizden de yardım alabiliyorsunuz. Satışlar hakkında bilgi almak ve fiyatları öğrenmek isterseniz eğer site ana sayfasını inceleyebilir ya da az önce de belirttiğimiz gibi canlı destek ekibimizden konu ile ilgili yardım alabilirsiniz. En uygun rakamlar ile birlikte en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Taleplerinize daha güçlü yanıt vermek ve sizleri her anlamda memnun edebilmek adına buradayız ve yaptığımız işi gerçekten benimsiyor ve bir tık ötesini sizinle buluşturmaya da gayret ediyoruz. 

Websitemiz http://www.alexa.com/ tarafından doğrulanmıştır. Bizi alexa üzerinden kontrol edebilirsiniz. Alexa uluslar arası global bir sitedir. Dünyada bulunan bütün websilerin sıralaması yapılır ve her sitenin alexa puanı vardır. Dilerseniz bizi alexa üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla.

Bize ulaşın?