Gizlilik Politikası

logo

Hizmet ve Kullanıcı Sözleşmesi

 

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

 

1-İşbu www.chipcin.com  Kullanıcı Sözleşmesi (bundan böyle 'Kullanıcı Sözleşmesi' olarak anılacaktır), www.chipcin.com  ile Site'ye üye olan Kullanıcı arasında, Kullanıcı'nın Site'ye üye olması amacıyla ve Kullanıcı Sözleşmesi'nin, Site'nin bulunduğu elektronik ortamda Kullanıcı tarafından onaylanması anında düzenlenmiştir.Site'ye üye olarak, alışveriş yapmak isteyen bütün "ALICI KULLANICILAR "in ve "BAYİLERİN "in 18 Yaşından Büyük Olmaları Gerekmektedir. Bu beyanın doğruluğundan üye sorumlu olup, gerçeğe aykırı beyan yapılması durumunda "ŞİRKET" hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder.Kullanıcı Sözleşmesi'nin tamamını okuduğunuzu, içeriğini tümü ile anladığınızı ve bütün hükümlerini onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

 2. KULLANIM KOŞULLARI ve KULLANICILARIN ALISVERIS SARTLARI

www.chipcin.com"Internet Sitesi"nde üyelik aşamasında "ALICI KULLANICI" olmak suretiyle tek çeşit kullanıcı bulunmakta olup, "Internet Sitesi" ne üyelik aşamasında aday "ALICI KULLANICI" olacaktır.

"ALICI KULLANICILAR" a dair detaylı düzenlemeler aşağıda bulunmaktadır.

a. "ALICI KULLANICILAR" :

 ALICI KULLANICILARwww.chipcin.com  "Internet Sitesi" ne üye olarak "ŞIRKET" ile sadece ürün satın alma konusu ile ilgili anlaşmış bulunan kullanıcılardır.

"ALICI KULLANICILAR" in "Internet Sitesi"nde teshir edilen ve satın alacakları ürünler "Internet Sitesi" nde "SIRKET" stoklarıyla, "SIRKET" in teknolojik ve sınaî imkânlarıyla sınırlıdır. Siparişler, www.chipcin.com  "Internet Sitesi" de görünen fiziki-resim durumlarından farklılıklar gösterebilir, siparişler SIRKET stoklarıyla sınırlıdır."ALICI KULLANICILAR"  www.chipcin.com  "Internet Sitesi" nin adi basta olmak suretiyle, bu sitede teshir edilen ürünlerin, yazı, görsel ve dizaynların ve "Internet Sitesi" nin isleyiş sisteminin tüm www.chipcin.com’ ne ait olduğunu, yukarıyada zikredilenlerle beraber, "SIRKET" e ait olan hiçbir hak konusunun izinsiz kullanılmayacağını peşinen kabul etmektedir.

Bu hak ya da hakların izinsiz kullanımı durumunda "SIRKET" derhal yasal takibat başlatır ve kullanıcının üyeliği askıya alınır."ALICI KULLANICILAR"   www.chipcin.com "Internet Sitesi" ne sipariş vererek, sipariş verdiği ürünün temel niteliklerini, satış fiyatını, ödeme seklini ve teslimata dair ön bilgileri peşinen kabul ve teyit etmektedir.

"ALICI KULLANICILAR"  www.chipcin.com "Internet Sitesi" den kredi kartı ile sipariş verebilirler.

"ALICI KULLANICILAR" in satın aldıkları mallarda vazgemeçme hakları bulunmamaktadır.

3-Siteye üye olan kullanıcılar akli dengelerinin yerinde olduğu ve alışveriş bilgilerini diğer kişilerle paylaşmayacağını peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.Bundan kaynaklı doğacak sorumluluktan sitemiz sorumlu değildir.

 4. FİYATLANDIRMA:www.chipcin.com daha önceden haber vermeksizin, teshirde bulunan ürünlerinde ve bu ürünlerin fiyatlarında farklılaştırma yapma hakkına sahiptir.

 5. TESLIMAT KOŞULLARI:

Siteden verilen siparişler ödeme/fatura bilgilerinde ve yöntem bir problem çıkmadığı takdirde en kısa zamanda teslim edilir.Stok bulunmadığı zaman sipariş iptal edildiği zaman bakiye müşterinin sitedeki hesabına iade edilir.

 6. SİPARIŞ KOŞULLARI:

"ALICI KULLANICILAR", standart ürün siparişlerini, siparişleri "siparişlerim kısmından aldıktan sonra tamamıyla kendi mesuliyetlerinde olup kodlarını diğerlarıyla paylaştıklarında doğacak problemler tamamıyla alıcılara aittir.

 7. ÜRÜN İADE KOŞULLARI:"ALICI KULLANICILAR" in şifreli ürünlerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Eskatiyenrı Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca www.chipcin.com "Internet Sitesi"nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" in satın aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamaktadır.

8. FESIH: "SIRKET" sözleşmeyi her zaman neden göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

9. UYUŞMAZLIKLAR ve ÇÖZÜMÜ:

İşbu sözleşmeden kaynaklanan birçok uyuşmazlığın çözümünde Girne / KIBRIS Ticaret Mahkemeleri yetkilidir.www.chipcin.com adresini ziyaret eden ve/ya da alışveriş yapan bütün kullanıcılar işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

 

 

 

Bize ulaşın?