Hakkimizda

logo

Oyun sektörleri içinde sistematik ve büyük bilgi birikimi ile işe başlayan firmamız 2003 yılından buyana hizmet vermeye devam etmektedir. Verilen hizmetlerin tamamı müşteri odaklı olarak yapıldığı için sistematik bir şekilde tamamlanabilmektedir. Nerede olursanız olun internet sitemiz içinde bulunan tüm oyunların müşterileri tarafından oynanabileceği bir platform kurmak ana amacımız olduğu için attığımız tüm adımlar bu yönde olmuştur.

İnternet sitemiz bünyesinde yaptığı çalışmalara ilk olarak dünyada büyük yer edinmiş olan Knight online oyunu üzerinden başlamıştır. Bu oyun için gereken tüm olanakları sağlayarak kısa zamanda bu oyunu takip eden müşterilerin ilgisini çekmiş ve güvenilir bir internet sitesi haline gelmiştir. Knight online para satışını yapmaya başladıktan sonra büyük ilgi ve yoğunluğun verdiği öz güven sayesinde genişleme ve büyüme eğilimine girmiştir. Verdiği bu kararla birlikte firmamız oyun sektöründe bulunan daha fazla oyunu bünyesine katmış olup bu oyunların tamamının satışını yapabilecek şekilde bir altyapı kurabilmiştir. Ayrıca bunun yanında geniş müşteri memnuniyeti felsefesiyle sizin duyduğunuz heyecanın tamamını aynı duyguyla yaşayabilen tek firma ve tek internet sitesi www.chipcin.com sitesidir.

İnternet sitemizin genel olarak müşterilerin daha kolay alış veriş yapmasına ve sevdikleri oyunu oynamalarına olanak sağlaması üzerine diyayn edildiği için oldukça kolay bir düzene sahiptir. Müşterilerin aradıklarını kolayca bulabilecekleri sitemiz içinde 100 adetten fazla oyun olduğu gibi bu oyunların tamamına aynı kalitede hizmet verebilmekteyiz. Kendimize büyük güven duyduğumuz için aynı hızda ilerleme kaydeden bir site oluşumuz bizi gururlandırmaktadır. Chipcin.com internet sitesi üzerinde bulunan ve tamamen müşteriler ve siteyi ziyaret edenler için ayrılmış canlı panelimiz sürekli aktif bir şekilde hizmet verebilecek kalitededir. İnternet sitemizi ziyaret eden herkes bu panel üzerinden her türlü bilgiyi alabilir Panelimizde görevlendirdiğimiz personelimizde site içinde satışı yapılan tüm ürünler hakkında eğitim almış ve konusunda profesyonel bir kadrodur. Müşteri memnuniyeti ile ilerlemeye devam eden chipcin.com müşterilerine en iyiyi en uygun fiyata tedarik eden ender sitelerin içine de girebilmeyi kısa zamanda başarabilen bir markadır.

Chipcin.com internet sitemiz üzerinde bulunan tüm oyunları oldukça rahat oynayabileceğiniz gibi müşteri sayısı bakımından en çok kullanıcı sayısına sahip oyunlarımız arasında zynga poker chip, tempo poker chip, turn poker chip satışlarımız bulunmaktadır. Yaptığımız tüm satışların ortalaması bu oyunlar üzerinden şekil bulmaktadır. Dünya üzerinde de bu oyunların büyük rağbet görmesi ve bizim sitemize olan ilginin artması işimizi iyi yaptığımızın katını niteliğini taşır.

Firmamız ticari kariyerine başladıktan kısa bir süre sonra, Kopedal ürünlerinin genel satış temsilcisi olabilmeyi başarmış ve ürün distribütörlüğüne kadar ilerlemiştir. Firma ile olan bağlarının güçlü olmasından kaynaklı olarak bu ürünleri en uygun fiyata satan tek firma biziz. Bu yönde attığımız büyük adım sayesinde daha da büyümüş ve müşteri portföyümüzü ve buna bağlı olarak sayımızı da arttırabilmeyi başardık. 

Öneri ve şikayetlerin üzerinde oldukça uzun zaman mesai harcayan çalışanlarımız yapılan tüm önerileri önemsemektedir. Şikayetlerin veri tabanı üzerinde kayıt edilmesi ve çözüldükten sonra sistemden çıkabilmesi internet sitemizin müşterilerine verdiği önemin kanıtıdır. Müşterilerimiz internet sitemize mail yoluyla kısa zamanda ulaşabileceği gibi ayrıca internet sitemiz üzerinde bulunan canlı destek bölümünden de yararlanabilirler. İnternet sitemizin kısa zaman içinde bu günlere gelebilmesinin tek nedeni bünyemizde bulunan müşterilerimiz ve onlara verdiğimiz kaliteli hizmettir.

Firmamız halen Kopedal markasının en çok satan distribütörüdür. En çok tercih edilen internet sitemiz üzerinden müşterilerimiz her türlü ihtiyacını karşılayabilir. Ayrıca müşterilerimizin tamamına sağlıklı ve hayırlı kazançlar dileriz.

Bize ulaşın?