Kullanıcı Sozlesmesi

logo

Site içi Verilen Hizmetler ve Site İçi Kullanıcıların Sözleşmesi 

 

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

 

1-İşbu www.chipcin.com  site içinde bulunan müşteri yani Kullanıcı Sözleşmesi (bundan böyle 'Kullanıcı Sözleşmesi' akıllara kazınacaktır.), chipcin.com  üzerinden ilgili bu Site'ye kayıt yaptıran yani üye olan Kullanıcı arasında, Kullanıcı'nın Site'ye üye olması amacıyla ve Kullanıcı Sözleşmesi'nin, Site'nin bulunduğu elektronik ortamda Kullanıcılar yani müşteriler tarafından tastik edilmesi  anında düzenlenmiştir.İnternet sitesi 'ne üye olduktan sonra, alışveriş yapmak isteyen tüm "ALICI KULLANICILAR "in ve "BAYİLERİN "in 18 Yaşından Büyük Olmaları Gerekmektedir. Bu beyanın doğruluğundan üye sorumlu olup, gerçeğe aykırı beyan yapılması halinde "ŞİRKET" hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder.Kullanıcı Sözleşmesi'nin tamamını anlayıdığınızı, içeriğini bütünü ile anladığınızı ve tüm hükümlerini onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

 2. KULLANIM MADDELERİ ve KULLANICILARIN ALISVERIS SARTLARI

www.chipcin.com"Internet Sitesi"nde üyelik aşamasında "ALICI KULLANICI" olmak üzere tek çeşit kullanıcı bulunmakta olup, "Internet Sitesi" ne üyelik aşamasında aday "ALICI KULLANICI" olacaktır.

"ALICI KULLANICILAR" a ilişkin ayrıntılı düzenlemeler aşağıda yer almaktadır.

a. "ALICI KULLANICILAR" :

 ALICI KULLANICILAR chipcin.com internet sitesi bir çok aynı işi yapan siteden daha güvenilir olan bu "Internet Sitesi" ne üye olarak "ŞIRKET" ile yalnızca ürün satın alma konusunda anlaşmış bulunan kullanıcılardır.

"ALICI KULLANICILAR" in "Internet Sitesi"nde teshir edilen ve satın alacakları ürünler "Internet Sitesi" nde "SIRKET" stoklarıyla, "SIRKET" in teknolojik ve sınaî imkânlarıyla sınırlıdır. Siparişler, www.chipcin.com  "Internet Sitesi" de görünen tüm ürünlerin görünüş ve bazı özellikleri yani durumları birbirinden tamamen değişik modelde görünebilir, siparişler SIRKET içinde önceden belirlenen yada bulunan stoklarıyla sınırlıdır."ALICI KULLANICILAR"  www.chipcin.com  "Internet Sitesi" nin adi basta olmak üzere, bu sitede teshir edilen ürünlerin, yazı, resim ve tasarımların ve "Internet Sitesi" nin isleyiş sisteminin bütün www.chipcin.com’ ne ait olduğunu, yukarıda zikredilenlerle birlikte, "SIRKET" e ait olan hiçbir hak konusunun izinsiz kullanılmayacağını anında kabul etmektedir.

Bu hak veya hakların izinsiz kullanımı halinde "SIRKET" derhal yasal takibat başlatır ve kullanıcının müşteri olarak belirlenen üyeliği ve tüm hakları askıya alınır."ALICI KULLANICILAR"   www.chipcin.com "Internet Sitesi" ne bu site üzerinden sipariş vererek, sipariş verdiği ürünün temel özelliklerini, satış fiyatını, ödeme seklini ve teslimata ilişkin ön bilgileri peşinen kabul ve teyit etmektedir.

"ALICI KULLANICILAR"  www.chipcin.com "Internet Sitesi" den kredi kartı ile sipariş verebilirler.

"ALICI KULLANICILAR" in satın aldıkları mallarda vazgemeçme hakları bulunmamaktadır.

3-Siteye üye olan kullanıcılar akli dengelerinin yerinde olduğu ve alışveriş bilgilerini başka kişilerle paylaşmayacağını peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.Bundan dolayı doğacak tüm problem ve kaynaklarından internet sitemiz ve çalışanları sorumlu değildir.

 4. FİYATLANDIRMA:www.chipcin.com önceden haber vermeksizin, teshirde bulunan ürünlerinde ve bu ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 5. SATIŞ TESLİMAT MADDELERİ:

Siteden verilen siparişler ödeme/fatura bilgilerinde ve teknik bir sorun çıkmadığı takdirde en kısa zamanda teslim edilir.Stok bulunmadığı zamanlarda sipariş iptal edildiği zaman bakiye müşterinin sitedeki hesabına iade edilir.

 6. SİPARIŞ KOŞULLARI:

"ALICI KULLANICILAR", standart ürün siparişlerini, siparişleri "siparişlerim kısmından aldıktan sonra tamamen kendi mesuliyetlerinde olup özel maddelerini yada bilgilerini diğer kişiler ile konuştuğunda yada paylaştığında oluşabilecek problemler tamamen alıcılara aittir.

 7. ÜRÜN İADE KOŞULLARI:"ALICI KULLANICILAR" in şifreli ürünlerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları içinde Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca www.chipcin.com "Internet Sitesi"nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" in satın aldıkları mallarda vazgeçme hakları bulunmamaktadır.

8. FESIH: "SIRKET" sözleşmeyi her zaman sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

9. UYUŞMAZLIKLAR ve ÇÖZÜMÜ:

İşbu sözleşmeden kaynaklanan her türlü farklı uyuşmaz maddelerin çözümünde Girne / KIBRIS Ticaret Mahkemeleri yetkilidir.www.chipcin.com adresini ziyaret eden ve/veya alışveriş yapan tüm kullanıcılar işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

 

 

Bize ulaşın?